Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
mamaskarbow
Mama
post napisany:

Popyt-podaz. Nie ma czegoś takiego jak za mało mleka. mleko produkuje się na bieżąco. Może smarować czyms sutki i wietrzyc.. I tak jak któraś z dziewczyn wyżej napisała często Przystawiac do piersi. Chciałabym aby mój syn miał wilczy apetyt i dużo jadł... 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Dużo dużo pić zwłaszcza teraz jak jest tak gorąco. Ja stosowałam nakładki sylikonowe jak mnie bolało. U. Mnie pomagało. No i prysznic ciepło zimno i masaż piersi. Herbata na laktacje nie pomagała piłam inke lub Bawarke

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Oj tak, masaz najlepszy, zona mozw go nawet sama wykonywac pod prysznicem zeby choc trochę sobie ulzyc.niestety,piersi beda bolec po produkuje sie bardzo duzo mleka, czesto robia sie zastoje. Dlatego ja orzystawialam corke i pomagalo

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Mlodamama92 oj tak zastój pokarmu boli wiem coś o tym. Jak synek był w szpitalu to miałam właśnie zastój pokarmu bo synek nie chciał pić mleka a nie było kiedy odciągać mleka. Masaż bardzo pomógł bo mogłam później odciągnąć pokarm.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Magda010
Mama
post napisany:

jesli dziecko ciagle glodne to moze trzeb rozwazyc dokarmianie mlekiem modyfikowanym? trzeba sprawdzic czy dziecko przybywa prawidlowo na wadze czy jednak za malo. polecam tez wizyte u poloznej lub pediatry

0 0
zgłoś post
do moderacji
Patrycja Peplińska
Mama
post napisany:

Może sprawdzi się laktator elektryczny by pobudzić laktacje. Mnie to pomagało przy ręcznym no chyba że jest problem że tego mleka już się nie ma w piersiach bo nie raz tak może być że z początku kobieta może mieć dużo mleka a potem może nie mieć wcale 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Zastój może się zdarzyć. A to boli bardzo. Trzeba przystawiac dziecko do piersi. Pobudza się laktacja.mkze ściągać laktatorem podawać z butelki? Nakładki silikonowe się sprawdzają. No myśle że można coś wymyślec by sobie ulżyć tak jak pisałam masaże pod prysznicem 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Z tego co słyszałam to na bolące piersi dobra jest zimna kapusta ale nie sprawdzałam więc nie potwierdzam. Jeśli masz zastój to przystawia maluszka jak najczęściej do piersi bądź też laktator będzie też dobrym rozwiązaniem 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Dawać cyca iwytrzymax, będzie lepiej, dziecko tyle ssie żeby właśnie pobudzić laktacje, a jeśli brodawki bolą to może być kłopot z przystawianiem. Poranione sutki są od złej techniki dostawiania. Warto skonsultować się z doradcą laktacyjnym 🙂

0 0
zgłoś post
do moderacji
marteczka14
Mama
post napisany:

Na problemy z mleczkiem lactosan 🙂 jeśli chodzi o zalegające mleko w piersiach to ściąganie laktorem naprawdę pomaga.  Odkąd ściągam mleczko i podaje z butelki nie mam problemów z bólami piersi -sciagam co 2,5 h taka sama ilość przez co nic nie zalega 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby