Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Witold Pająk
Tata
post napisany:

Witam mamusie i tatusiow. Pomocy. Moja żona już nie daje rady. Malutka ma taki apetyt że żona nie nastarcza produkować mleka. Co radzicie? Co zwiększy laktacje? I jak poradzić sobie z bolacymi piersiami gdy zbyt puste i gdy zbyt pełne.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Noc tylko się cieszyć że malutka ma taki apetyt, mnie jak bolały brodawki to poczas ciepłej kąpieli je masowalam, lub robiłam okłady z kapusty, wiem też że są maści na bolące brodawki ale ja przy karmieniu nie używałam bym żadnych maści 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja na początku podczas karmienia piersią również miałam problemy z bolącymi piersiami. Synek ciągnął a mleka było za mało. Ale później mleczka przybyło bo często przystawiałam do piersi. Gdy synek zaczął w nocy więcej spać to bolały mnie piersi bo były zbyt pełne to wtedy ściągałam pokarm ale tylko tyle żeby poczuć ulgę.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Tylko i wylacznie czeste przystawianie dziecka. Ulzyc mozna masujac piersi badz smarujac je lanolina. Ta masc mozna spokojnie uzywac podczas karmienia, aczkolwiek ja smarowalam po nakarmieniu corki. I zazwyczaj jak bardzo mnie bolaly albo mialam zatkane kanaliki co tez sie zdarza to przystawialam corke i po czasie bol przechodzil. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Nalezy byc cierpliwym i przetrwac to. Przystawiac dziecko jak najwiecej do piersi, zeby rozchulac laktacje. Organizm wtedy dostaje sygnal, ze jest potrzeba produkcji wiekszej ilosci mleka. Rozumiem, ze przystawianie boli. Ja tez przystawialam corke ze lzami w oczach, poniewaz rozwalila mi brodawke, ze mialam dziure. Ale walczylam i wygralam i karmimy sie do dnia dzisiejszego.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ppami
Mama
post napisany:

Sprawdzić czy na pewno dobrze się przystawia maluszek. Jak moja źle złapie brodawke to momentalnie boli. Jak są ramki to smarować mlekiem i wietrzyc często. I jak jest mało mleka to przystawia jak najczęściej, pilnować żeby przerwy nie były większe niż 3h szczególnie w nocy. Jak jest dużo mleka to ściągnąć laktatorem lub ręcznie do momentu poczucia ulgi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewunia
Mama
post napisany:

Pilam herbatki na laktacje ale nie moge powiedziec czy przez te herbatki mialam wiecej mleka czy poprzez czeste dostawianie malutkiej zwiekszyla sie ilosc mleka. Wydaje mi sie ze poprzez czeste przystawianie dzidziusia zwiekszy sie ilosc mleka i przede wszystkim spokojnie  i duzo cierpliwosci napewno za miesiac dwa małżonka bedzie miała nadmiar mleka

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelinakuba
Mama
post napisany:

Ja jak widzialam ze troszke nie nadazam z pokarmem to pilam takie saszetki na pobudzenie laktacji pol godziny przed karmieniem w szpitalu po porodzie tez takie dostalam a tak to dostawialam mala wtedy kiedy tego chciala czasami co godzine a czasami co 3 mialam 2 razy zapalenie piersi raz goraczke ale zawsze po 2 dniach przechodzilo wtedy czesciej dostawialam mala do tej piersi ktora bolala 

A na bolace brodawki na poczatku stosowalam masc maltan i szybko pomogla 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

Jak ja bym chciala zeby moje malenstwo chcialo pic mleko z piersi. Aby zwiekszyc ilosc mleka sa przerozne herbatki na pobudzenie laktacji z koperkiem, anyzem. Polecam. A na bolace piersi kremy lagodzace bol. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
esia89
Mama
post napisany:

jedynie co dziala na bolące peirs to chyba kremy łagodzace a jesli bobasek am juz zeby to tylko osłonki na broawki ratuja piersi przed podrażeniniami i dodatkowym bolem spowodowanm neichcaym przygryzaniem przez dziecko w czasie ejdzenia

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby