Nawigacja:
Co zrobić, aby synek spał bez obecności mamy w pokoju
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
monia1990
Mama
post napisany:

Mamy doradzcie. Synek od początku w ciągu dnia śpi pod warunkiem że jestem obok. Gdy będę przy nim to nawet 2 godz będzie spał wystarczy że wyjdę to kilka minut...Nic nie mogę poradzić na to.

3 0
zgłoś post
do moderacji
mloda mama
Mama
post napisany:

Przyzwyczajenie da się zmienic, u mnie syn zasypial tylko przy mnie w ciągu dnia. Bylo By uciazliwe, zaczelam go odkladac do lozeczka i pomalu się udawalo

3 0
zgłoś post
do moderacji
aniaimaniaa
Mama
post napisany:

U nas było tak przez długi czas, potrzeba konsekwencji, odkładać do łóżeczka, kilka dni będzie się przebudzal, później przywyknie

3 0
zgłoś post
do moderacji
Gosiaczek
Mama
post napisany:

Ja córkę zaczęłam poł śpiącą odkładać do łóżeczka, żeby tam zasneła juz sama i na początku był krzyk, ale teraz już dużo lepiej

1 0
zgłoś post
do moderacji
Nmkk
Mama
post napisany:

Moja córeczka też najlepiej zasypia przy mnie, ale zaczęliśmy ją uczyć zasypiać w łóżeczku. Jest ciężko ale coraz częściej zasypia sama.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Mój synek też się przyzwyczaił że jestem w pobliżu jak śpi, tylko że u mnie to w nocy koniecznie musi być ze mną, bo jak nie to co chwilę się budzi. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

U mnie też drzemka w dzień tylko przy moim boku później mogę dać go do łóżeczka i wyjść ale dopiero jak uśnie

1 0
zgłoś post
do moderacji
Niunia...
Mama
post napisany:

Dziecko można wszystkiego nauczyć. Odkładając do łóżeczka na początku pokaprysi, będzie sie budził, ale z czasem sie przyzwyczai. Nie martw sie za natto. Wszystko stopniowo.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Ja tak przyzwyczaiłam synka ,że przy mnie zasypiał . Teraz na szczęście go tego oduczyłam i za każdym razem odkładam go do łóżeczka

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ecomama
Mama
post napisany:

To może w chuscie niech zasypia jak lubi twoja bliskość :) pewnie to minie za jakiś czas.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod przysznic