Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
anuleczkaa
Mama
post napisany:

Także jestem po cc i powiem, że na początku miałam problemy z laktacją, później przyszedł nawał pokarmu, a teraz znów jest kiepsko:/jak sądzicie, czym mogę rozkręcić sobie laktację? Próbowałam tych herbatek laktacyjnych, ale to nic nie pomogło:(

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaIgnanio
Mama
post napisany:

Miałam problem przez pierwsze trzy dni tak naprawdę po powrocie do domu ze szpitala mleko lało się strumieniami. W szpitalu non stop na zmianę dzidziuś przy piersi i laktator. Gdy stres minął i wróciliśmy do domu mleka było duuuużo.

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaIgnanio
Mama
post napisany:

Miałam problem przez pierwsze trzy dni tak naprawdę po powrocie do domu ze szpitala mleko lało się strumieniami. W szpitalu non stop na zmianę dzidziuś przy piersi i laktator. Gdy stres minął i wróciliśmy do domu mleka było duuuużo. Pomaga też karmi ze względu na słód jęczmienny. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
paulina21
Mama
post napisany:

Przede wszystkim to nie można się poddawać i jak najczęściej przystawiać maluszka do piersi :) też jestem po cc i w pierwszych dobach było naprawdę bardzo ciężko ale musialam zacisnąć zęby :) nasza droga mleczna trwa już 11 miesięcy :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic