Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
monia1990
Mama
post napisany:

Drogie mamy powiedzcie jak z Waszym snem jest po porodzie. Ja nie mogę spać. Nie wiem jak sobie pomóc.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Little Pink Dress
Blogerka
post napisany:

Problemem jest lęk o Maluszka, stres, czy tak po prostu? Ja pamiętam, jak Amelka wróciła 2mce po porodzie w końcu do domu, i przez pierwszy miesiąc też średnio było z sypianiem, ale to była raczej kwestia chęci kontroli czy wszystko okej z saturacjami. Może warto pomyśleć nad jakimś rytuałem wyciszania? Mi pomagała ciepła kąpiel i herbatka ziołowa gorąca przed samym snem :)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja nie miałam tego problemu

1 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

Ja nie miałam takiego problemu. Ale może ten problem po prostu jest w Tobie i może wystarczyła by rozmowa z bliską osobą lub inna która Cię wysłucha 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Przed porodem spalam jak zabita, nawet bomba atomowa nie bylaby w stanie mnie obudzic. Po porodzie budzil mnie najcichszy szmer i wiercenie malej. Zostalo mi to do tej pory. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Gdy pojawiło sie dziecko sen stał się o wiele bardziej czujny. Najdrobniejszy szelest budzi, do tego karmienie w nocy. To wszystko sprawia,że mama nie jest wyspana :)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mysioperza
Mama
post napisany:

Niestety, Mama po porodzie ma na drugie imię Niewyspana. Zwłaszcza, jeśli karmi piersią, bo musi być na każde zawołanie dziecka.

Sen też staje się bardziej czujny - ja budzę się niemal przy każdym poruszeniu się Synka i westchnieniu. Do tego budzę się co jakiś czas, żeby sprawdzić, czy Mały się nie odkrył. Myślę, że w nocy budzę się tak kilkanaście razy, ale w ciągu dnia, jak Mały ma drzemkę, a ja nie muszę robić obiadu, prać czy sprzątać, to też się kładę.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

Ja mam teraz bardzo czujny sen

2 0
zgłoś post
do moderacji
Silver
Mama
post napisany:

Miałam podobnie i w sumie do tej pory bardziej czuwam niz śpię, chyba że jestem mocno padnieta 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Ecomama
Mama
post napisany:

Ja nadal śpię jak kamień podobno nawet karmię piersią przez sen.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby