Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Magda010
Mama
post napisany:

ja sobie nie przypominam zebym tak bardzo krwawila po porodzie w trakcie miesiaczki. jakos lekko na szczescie to wszsytko przechodzilam. pamietam tylko ze mialam straszna anemie i musialm zajadac zelazo pic soki burakwoe 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Ja mam zalozona wkladke Mirena, takze nie mam okresu juz dwa lata, ale pamietam jak moja bratowa zemdlala wlasnie podczas miesiaczki, ktora pojawila sie po porodzie. Nie oamietam jednak czy była to druga czy trzecia po porodzie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Po porodzie mam dużo mniej bolesne miesiączki. Wcześniej traciłam przytomność z bólu i szczerze mówiąc balam się jak dam radę z piwka nad synem. Ale całe szczęście się okazało, że okres już nie jest taki bolesny. Jedyne co to są dużo bardziej obfite i zastanawiam się nad zabiegiem, żeby to zniwelować 🤔

0 0
zgłoś post
do moderacji
PatrycjaMB
Farmaceutka
post napisany:

Na początku też tak miałam ale potem krwawienia mi się zmniejszyły. Ja do tej pory karmie piersią i okres zdarza mi się mieć co 2 miesiące a nie jak powinno być co miesiąc. Ale to ze względu na podwyższona prolaktyne jeszcze przy kp. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Podobno tak czasami sie zdarza. Jedna kobieta bedzie miala mniej bolesne miesiaczki i skape, a druga bedzie miala juz obfite i bardzo bolesne. Ja jednak przeszlabym sie do lekarza, bo takie rzeczy powinno sie z nim konsultowac. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

U mnie wszystko wróciło do normy jak sprzed ciąży :) Raz bolesna drugim razem mniej. Raz dużo krwawię drugim razem mniej. Z reguły jak jedna jest lżejsza do przy następnej będę cierpieć :) Ale aż takich przypadków na szczęście nie miałam

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Jak widac, to chyba cos normalnegoz tym bardziej u koniet ktore karmia piersia i miesiaczki zazwyczaj sa bardziej obfite. Duzo zalezy tez od hormonów i progu bolu, bo to co dla niektórych jest bolesne, dla.innych jest normalne. :D

0 0
zgłoś post
do moderacji
zlotarybka
Lekarz
post napisany:

Takie krwawienia miesiaczkowe mogą się zdarzyć zwłaszcza po długiej przerwie w menstruacji. Jeśli jednak się powtarzają lub jednorazowa miesiączka trwa dłużej niż tydzień i jest obfita warto skonsultować się z ginekologiem. Istnieje w tej sytuacji ryzyko postępującej anemizacji, a po ciąży i porodzie zapasy żelaza mamy mocno ograniczone 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olga
Mama
post napisany:

jesli bardzo cie to niepokoi to nie ma co czekac na wizyte jeszcze te kilka tygodniu tylko wczesniej sprobowac sie dostac mysle ze klopotu nie bedzie jesli powiesz ze jestes po ciazy  potrzebujesz konsultacji z lekarzem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelaska
Mama
post napisany:

Ja pierwsza  miesiaczke po porodzie  miala  bardzo mocno obfita i tak mi zostało a jestem 10 miesiecy po porodzie. A przed zajsciem w ciaze mialam bardzo skape, 3 dni i koniec. Urodzilam dwojke chłopaków i dopiero po drugiej ciazy zaszly we mnie duze zmiany.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby