Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mamaiicorka
Mama
post napisany:

Kochane czy któraś spotkala sie z takim problemem, a mianowicie ostatnio dostalam druga miesiaczke po porodzie. Pierwsza przeszlam super, natomiast druga byla okropna. Nie dosc, ze bylam oslabiona wszystko mmie bolalo to na dodatek lecialo ze mnie jak z kranu DOSŁOWNE. Balam sie wyjsc na dwor, bo momentalnie zaczynalam krwawic, ale to tak mocno, ze co chwile niestety musialam sie przebierać. Wizyte u gibekologa mam dopiero za 3 tygodnie. Powiedzcie mi czy to jest normalne?dodam, ze tak silne krwawienie mialam az 5 dni

4 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

U mnie po porodzie pierwsza była ok ale właśnie ta następna była okropna trwała prawie tydzień a zwykle było to 4 dni i też się że mnie okropnie lało, a potem kolejne już były takie jakie były przed ciążą

4 0
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

U mnie pierwsze 3 miesiączki po porodzie tak wyglądały jak opisujesz, dodatkowo miałam straszne skurcze przy karmieniu małego i wtedy też leciało bardzo... teraz troszkę się uspokoiło ale i tak są bardziej obfite niż przed Ciążą trwają dłużej 6dni i sa zdecydowanie bardziej bolesne.

3 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

No niestety po porodzie moze soe tak zdarzyc. Ja mam roznie. Raz leci duzo, raz prawie wcale. Niebawem sie unormuje

3 0
zgłoś post
do moderacji
Madzialenka87
Mama
post napisany:

u mnie się też tak zdażyło

1 0
zgłoś post
do moderacji
Klomisia
Mama
post napisany:

To musi się wyregulować

0 0
zgłoś post
do moderacji
mloda mama
Mama
post napisany:

Ja od razu po porodzie mialam mmiesiaczke taka jak wcześniej, a moze nawet z mniejszym bolem, dlugosc cyklu ta sama. Ja bym jednak chyba na Twoim miejscu przyspieszyla wizyte...

1 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

Pierwsze kilka miesięcy pewnie będzie ciężkie. Ja nie mam tak jak opisujesz. U mnie jest tak że przez pierwszy dzien mam tak normalnie drugi dzien mam mocno i to dosc mocno a trzy kolejne dni to tak jak bym wogóle nie miała. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Również pierwsza miesiączka po porodzie była straszna lało się że mnie tak że stosowałam podkłady poporodowe na noc bo zostały mi z okresu połogu

1 0
zgłoś post
do moderacji
monia1990
Mama
post napisany:

ja 7 miesięcy po porodzie ale jeszcze nie wróciła mi miesiączka

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało