Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Czy was tez denerwuja osoby, ktore pokazuja swoja wyzszosc, bo maja pieniadze? Jakis czas temu, poznalam przez internet dziewczyne ktora mieszka niedaleko mnie. Wszystko bylo fajnie poki nie zaczela pisac, ze rodzila w prywstnym szpitalu miala wykupiona prywatna polozna, przychodnie ma prywatna i chodzi do prywatnych lekarzy dwa razy w tygodniu. A jak weszlysmy na temat zlobka, to juz w ogole. Zaczelam sie czuc jak ta gorsza.

1 1
zgłoś post
do moderacji
Patiamelka
Mama
post napisany:

Zupełnie niepotrzebnie. Nie pieniądze świadczą o dobrej opiece nad maluszkiem a mądrzy i kochający rodzice.☺ A to jest niezależne od grubości portfela.

4 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

Nie ma się co przejmować, każdy robi dla swojego dziecka jak najlepiej, Ale też na tyle na ile go stać nie ważne ile mamy kasy ważne że kochamy dzieci najbardziej na świecie.

6 0
zgłoś post
do moderacji
Klomisia
Mama
post napisany:

A tam, olej ją 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Hana23
Mama
post napisany:

Nie czuj się tak! :)

Tak, mnie okropnie denerwują takie osoby, które pokazują swoją wyższość, bo mają kasę!

1 0
zgłoś post
do moderacji
lena1609
Mama
post napisany:

Wszystko zależy od charakteru :czasami ludzie się wywyższaja  ponieważ mają kompleksy i próbują w ten sposób poprawić swoją samoocenę. Dużo ludzi zamożnych często nie epatuje swoim statusem materialnych, ponieważ wynika on z ciężkiej pracy :) 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Wydaje mi sie, ze ona wlasnie ma takie kompleksy. 

2 0
zgłoś post
do moderacji
martajot
Mama
post napisany:

Pytanie czy ona rzeczywiście w ten sposób pokazuje swoją wyższość czy tylko Ty to tak odbierasz? Być może ona nie ma nic złego na myśli, a jedynie opisuje swoje doświadczenia. Jeśli rozmawiałyście o porodach, szpitalu i wizytach u lekarza to nic dziwnego, że napisała jak to u niej wyglądało. Podobnie ze żłobkami - jeżeli o tym rozmawiacie to może po prostu ona pisze jak to u niej jest, a że akurat jest tak, że ma więcej pieniędzy i stać ją na np. prywatny żłobek to o tym pisze, bo dlaczego miałaby unikać tego tematu albo kłamać? Jeżeli mam bogatą przyjaciółkę, która np. lata 4 razy w roku na wakacje za granicę, to przecież nie będzie unikać tego tematu w rozmowach ze mną tylko dlatego, że mnie stać jedynie na weekend nad polskim morzem;) Jeśli jednak rzeczywiście jest tak, że ta znajoma na każdym kroku podkreśla swoje bogactwo dając Ci odrzuć w jakiś sposób to, że mając mniej pieniędzy jesteś gorsza to myślę, że masz dwa wyjścia. Albo zakończyć taką znajomość albo jeśli Ci na niej jednak zależy to porozmawiać z koleżanką, że wypowiadając się w taki sposób sprawia Ci przykrość. Jeśli to nic nie da, to myślę że trzeba wrócić do punktu pierwszego i po prostu taką znajomość zakończyć. Szkoda czasu na ludzi, którzy nie liczą się z naszymi uczuciami :)

4 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

Powiem tak nie lubie takich osób. Niekiedy jest tak że dużo sie chwala a w rzeczywistości jest inaczej. Najbardziej denerwuję mnie to jak pózniej dzieci się zachowują. 

Podam przykład z jednego z przedszkoli jaka sytuacja się przydażyła

Dwie dziewczynki bardzo lubiły sie bawić ale jedna dość z bogatej rodziny a druga nie. Ta z bogatej rodziny strasznie pokazywała co to nie ona. W przedszkolu był dzień zabawki i dzieki mogły przynieśc jedną ulubioną zabawkę. Obie dziewczynki przyniosły lalki barbie tylko że ta dziewczyna z bogatszej rodziny przyniosła oryginalna a ta druga zwykła lalke barbie. Bawiły się poi czym dziewczynka z oryginalna lalką powiedziła do tej drugiej, Ja sie nie będe z Toba bawiła bo ty masz zwykła pogróbkę lalkę a ja mam droga i oryginalna. I uwieżcie to były dziewczynki z przedszkola o ile się nie myle 4 lub 5 latki. I takie wywyższanie rodziców pokazuję jaki daja przykład dzieciom 

4 0
zgłoś post
do moderacji
K
Mama
post napisany:

Nie przejmuj sie

3 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało