Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Zdr
Mama
post napisany:

Po prostu odpowiednia pielęgnacja:

Rano

Mycie twarzy żelem dwa Razy, potem nakładam hydrolat, kwas hialuronowy, krem pod oczy, krem nawilżający na dzień, krem z filtrem UV

Wieczorem

Mycie żelem potem mycie żelem z użyciem szczoteczki sonicznej, hydrolat, olej konopny, krem na noc

Raz w tygodniu wieczorem peeling twarzy potem maseczka nawilżająca Z kremów polecam ten od Bielendy https://www.cocolita.pl/oleje/bielenda-cbd-cannabidiol-krem-nawilzajaco-kojacy-50ml

0 0
zgłoś post
do moderacji
mirkairka
Mama
post napisany:

jakis czas uzywam swietnej odzywki do paznokci Total Nail Repair. moje paznokcie byly takie brzydkie, rozdwajaly sie, lamaly. ale odkad uzywam tej odzywki moje paznokcie odzyly. przywrocily im zdrowy wygląd i odpowiednią kondycję

0 0
zgłoś post
do moderacji
Szedałka
Mama
post napisany:

Mi pomogły mocno tabletki z belissy brane dwa razy dziennie, zwłaszcza na paznokcie i skórę.

0 0
zgłoś post
do moderacji
ameliaskor
Mama
post napisany:

Na paznokice to olejek rycynowy. Poza tym dobrze jeszcze jeżeli chodzi o włosy to masować sobie skalp. Używam delpos też od jakiegoś czasu i mi mocno cały zestaw pomaga.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Pysia
Mama
post napisany:

Ja używam na pazurki Eveline 8w1 od wielu lat. Mnie nigdy ta odzywka nie zaiwodła, dzięki niej mam długi i mocne paznokcie.

załącznik do posta:

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic: