Nawigacja:
Mama |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Czy ktoras z was nie chciala miec nigdy dzieci i po czasie zmienila swoje zdanie? Co na nie wplynelo?

3 0
zgłoś post
do moderacji
Klomisia
Mama
post napisany:

Ja, po prostu instynkt macierzyński się we mnie obudził 

3 0
zgłoś post
do moderacji
Patbro6699
Tata
post napisany:

Chyba mąż a teraz mam 2 łobuzów

3 0
zgłoś post
do moderacji
Minast87
Mama
post napisany:

U mnie znacząco do przechylenia szali za posiadaniem dzieci przyczynił się po prostu wybór właściwego partnera. Wiadomo, w życiu układa się różnie i na różnych ludzi się trafia, to daje do myślenia, zostawia ślady w psychice, człowiek się zastanawia, pojawiają się wątpliwości również w temacie przyszłości i zakładania rodziny. Kiedy poznałam mojego męża, wszystkie wątpliwości co do zakładania/powiększania rodziny bardzo szybko minęły;).

4 0
zgłoś post
do moderacji
Hana23
Mama
post napisany:

Zawsze chciłam mieć dziecko :)

2 0
zgłoś post
do moderacji
Beatrice1991
Mama
post napisany:

Moja mama mi powiedziała, że nie można nie lubić dzieci, gdy się ich nie ma. instynkt macierzyński poprostu pojawia się wraz z dzieckiem. Rzuciłam się na głęboką wodę:) Teraz kocham synka nad życie. 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Księżycova
Blogerka
post napisany:

Ohh, jeszcze 7 lat temu zarzekałam się że NIGDY nie będę mieć męża ani dzieci. Aktualnie jestem 3 lata po ślubie i mam 11-miesięczną córcię laugh Instykt, dojrzałość i odpowiednia osoba obok zmienia tok myślenia.

3 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

Ja zawsze chciałam mieć dzieci. Zawsze mówiłam że nie będe mieć jednego dziecka aby nie było samo teraz mam trzy kochające córeczki

3 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja kiedyś miałam sceptyczne nastawienie do posiadania dzieci ale instynkt macierzyński przyszedł pewnego dnia 

2 0
zgłoś post
do moderacji
monia1990
Mama
post napisany:

musi przyjść ta chwila. nic na siłę

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało