Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Osamagda
Mama
post napisany:

Kochani zastanawiam się czy kupujecie dla swoich pociech nowe czy używane akcesoria? Mam na myśli foteliki, bujaczki, sterylizatory i inne tego typu rzeczy? Jeżeli decydujecie się na używane z jakich stron internetowych najczęściej korzystacie?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zajac
Mama
post napisany:

U mnie mąż nie zgadza się żebym kupowała coś używanego. Nawet od swojej siostry nie chciał wózka czyvyez łóżeczka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
moNika88
Mama
post napisany:

My oczekujemy na malenstwo- nasze pierwsze. Nie zamierzamy kupować niczego używanego czy starego. Dzieciątko zasługuje na wsxwszys co najlepsze. A komu mamy kupić jeśli nie jemu. To nasze malutkie szczęście. I będzie rozpieszczane przez nas.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna 1993
Mama
post napisany:

Ja nie wyobrażam sobie kupić dla dziecka czegoś używanego. Jeśli ktoś z rodziny coś chce dac, to wtedy ok. Wiadomo z jakiego źródła pochodzi, ale od kogoś zupełnie obcego nigdy. Wiadomo, że wiele akcesoriów jest drogich, ale można poszukać również ich tańszych odpowiedników, które nie będą renomowanej firmy, a mimo to spełnią tak samo swoją rolę. Poza tym jeśli ktoś ma trudną sytuację, dostaje na dziecko zasiłek, nie mówiąc już o 500+, więc jakoś można sobie poradzić.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Jak na razie do tej pory kupowałam nowe. Myślałam nad używana spacerówka, ale jednak wolałam dołożyć trochę i mieć swoją nową, nie zniszczoną. Patrzyłam wtedy akurat na Markecie i Olx. Dla mnie najważniejsze było żeby nie nosiła śladów użytkowania,ale zdecydowałam jednak o zakupie nowej spacerowki. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
netka505
Mama
post napisany:

My łóżeczko odkupiliśmy of znajomych. Było w bardzo dobrym stanie wiec dlaczego nie. Materacyk natomiast kupiliśmy już nowy. Pewnie od obcej osoby bym nie kupiła akcesoriów dla dziecka ale od rodziny lub znajomych jeśli w dobrym stanie to ok.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

My kupywaliśmy rzeczy nowe dla synka teraz córka na kilka rzeczy używanych ale.po synku więc od nikogo obcego ale mam znajomych i w rodzinie osoby które kupują urzywane rzeczy z internetu dla swoich dzieci

0 0
zgłoś post
do moderacji
młodamama
Mama
post napisany:

My tego typu rzeczy mamy po mojej siostrzenicy, więc nie kupowaliśmy. Gdybym miała kupić używane od kogoś obcego to myślę, że zdecydowałabym się na jakis bujaczek -  z tego korzysta się bardzo krótko, więc napewno da się znaleźć w świetnym stanie, podobnie jak maty edukacyjne czy niektóre zabawki.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Osamagda
Mama
post napisany:

Niektóre rzeczy można znaleźć w idealnym stanie, np. mój szwagier znalazł karuzelę nad łóżeczko która kosztowała połowę ceny a wyglądała zupełnie jak nowa, natomiast zgodzę się z Wami że niektórzy ludzie przesadzają, nigdy w życiu nie kupiłabym mojemu dziecku używanej butelki czy używanych butów, często ludzie wystawiają takie rzeczy za cenę niewiele niższą od tych nowych, w głowie mi się to nie mieści

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

nie uważam, że kupowanie wózków czy chociażby używanych bujaczków było czymś złym, co innego jeśli chodzi o np fotelik do samochodu, tego bym nie kupiła, wolałabym wydać więcej pieniędzy na nowy fotelik i mieć pewność, że wszystko będzie okej

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby