Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Agnieszka
Mama
post napisany:

Czy wasze dziecko też ma problem z zatokami? U nas w rodzinie mają wszyscy mężczyźni mąż, teść a teraz myślimy z mężem że syn, gdy tylko wieje a wyjdzie bez czapki lub gdy jest przeziębiony zaczyna się od zatok? Jakie sposoby macie na ból zatokowy u dzieci

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania35702
Mama
post napisany:

Myślę że wizyta u dobrego laryngologa i dalsza diagnostyka u specjalistów mogła by Wam pomóc rozwiązać problem albo przynajmniej znaleźć przyczynę. Dość dziwne że jakoś genetycznie mogło by być to uwarunkowane... Nie wiem

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Nie ma moja dzidzia problemu z zatokami. Czasem jakiś katarek i tyle. Z tego co się orientuje dobrym pomysłem są inhalacje, dbanie o to żeby nie było za suche powietrze w domu, płukanie zatok solą morską. Zależy w jakim wieku jest dziecko. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
moNika88
Mama
post napisany:

Ja jestem jeszcze w ciąży. 32 tydzień ciąży. Hmm problem z zatokami. Smutna sprawa. Proponuję wizytę u mega dobrego otolaryngologa. Bo jednak zatoki i uszka maleństwa są ważne. Może mieć problem ze słuchem. Trzeba go cieplutko ubierać.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

córka nie ma takiego problemu i mam nadzieję, że ni będzie miała, aczkolwiek jej tata od kilku lat ma problemy właśnie z zatokami i nic mu niepomaga. mogę się jedynie modlić żeby córka nie miała takiego problemu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Moja córka też często ma problemy z zatokami. Niestety ma do tego tendencje bo u niej często katar kończy się na bólu zatok. Konieczna jest wizyta u dobrego laryngologa. U nas bardzo pomogły leki zapisane od laryngologa.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mamuśka x2
Mama
post napisany:

Polecam wizytę u specjalisty. Ja także mam problem z zatokami bardzo często i niestety jakos zawsze udaje mi się nie pójść do specjalisty a tym jedynie pogarszam swój stan zatok i bardzo często je łapię. Nnie warto z tym czekać bo może być potem coraz gorzej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
ja74
Mama
post napisany:

Moje dziecko nie ma problemu z zatokami,a jeśli dziecko ma problem z zatokami to trzeba coś z tym zrobić,żeby dziecko nie męczyło się i żeby dziecko mogło oddychać fajnie. Trzeba zdrowo odżywiać się, ćwiczyć.

0 0
zgłoś post
do moderacji
ja74
Mama
post napisany:

Moje dziecko nie ma problemu z zatokami,a jeśli dziecko ma problem z zatokami to trzeba coś z tym zrobić,żeby dziecko nie męczyło się i żeby dziecko mogło oddychać fajnie. Trzeba zdrowo odżywiać się, ćwiczyć.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelina 26
Mama
post napisany:

Mi nasuwają się inhalacje. Ale jeśli one nie pomogą to wizyta u lekarza może być pomocna. Z drugiej strony jeśli jest to problem, który w rodzinie jest obecny, to może właśnie rodzina podpowie Ci sprawdzone przez siebie sposoby. Niekiedy domowe, proste rozwiązania okazują się być tymi najlepszymi

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia