Nawigacja:
Z jakiej firmy polecacie buty dla dzieci?
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Anett
Mama
post napisany:

My w tej chwili zazwyczaj kupujemy buty firm Bartek, Danielki do biegania po mieszkaniu, niezłej jakości jest też w CCC linia Lasocki kids, czasem jakieś smykowe. Dużo zależy od tego czy dziecko ma wysokie podbicie, czy nie ma jakichś problemów z nożkami.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

W buty dla dziecka warto zainwestować, chcociaż są drogie to dziecko powinno mieć swoje, nowe buciki nie odkupowane od nikogo. Dobrej jakości moim zdaniem są buty z firmy Bartek. Ważne by były polecane przez fizjoterapeutów.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelinakuba
Mama
post napisany:

Dziecko bardzo szybko wyrasta z butow bo noga szybko rosnie trzeba zwrocic uwage zeby podeszwa byla miekka i zeby buty byly zrobione z fajnego materialu zeby noga sie nie pocila i zeby maluchowi bylo wygodnie i noga oddychala ;) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewunia
Mama
post napisany:

My pierwsze buty kupywaliśmy do nauki chodzenia specjalne które dobrze trzymały kostkę, teraz dużo jest fajnych bucików na internecie specjalnych do nauki chodzenia, teraz córka ma 3 latka i najczęściej kupuję w ccc

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

My będziemy kupować Emelki .Jest wiele pozytywnych opinii fizjoterapeutów i to nas skłoniło  Do tego są bardzo ładne. Trzeba pamiętać, by buciki zakładać dopiero jeśli dziecko bardzo sprawnie chodzi bez nich. Buty nie mają służyć do nauki chodzenia, ale do ochrony stopy, gdy dziecko już bez problemów chodzi :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Magda010
Mama
post napisany:

nie mam takiej sprawdzonej marki butow dla dzieci. mysle ze nie musi tobyc jakas super slawna marka zeby byly dobre trwale i dziecko chetnie w nich chodzilo na codzien. kupowalam rozne marki nigdy jednej sie nie trzymalam

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

Bafado kapciuszki są ok my kupiliśmy skórzane sandałki z pięta koniecznie  bo akurat już zaczynała się wiosna więc za nim się rozkecil z chodzeniem to bylo już cieplutko wojtylko polecane też buciki u nas był problem bo gruba nóżka z wysokim podbiciem i nic nie pasowało więc braliśmy jakie pasowały aby miał 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karpatia
Mama
post napisany:

Jakie śniegowce polecacie dla dzieci do 3 lat? Nie za miliony, bo ta zima dziś jest, a jutro może jej nie być.

0 0
zgłoś post
do moderacji
wertasa
Mama
post napisany:

Online zamawiam najczęściej :) . Ja robię tak że do miasta mam porządne geoxy a na zmianę typowe śniegowce jak jedziemy na śnieg bo u nas we Wrocławiu nawet teraz za bardzo śniegu nie ma ;) obecnie mój 2 latek ma jakieś z tesco, kupione na letniej wyprzedaży ;) są ok bo są lekkie i łatwo się zakłada. Ale na zimę chcę kupić coś porządniejszego z mido czy mrugały.

Ogólnie na tej stronie mozesz sobie poczytać jak dobrać odpowiednie kozaki dla dziewczynki. W sklepie zresztą jest spory wybór obuwia dla maluchów. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kaya
Mama
post napisany:

Z tego co wiem to Bartek ma bardzo fajne i wygodne w naprawdę najróżniejszych wariantach. Moja siostra kupowała długi czas tylko od nich i były ok.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic Dermedic Baby