Nawigacja:
Z jakiej firmy polecacie buty dla dzieci?
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Z jakiej firmy polecacie buty dla dzieci? Mój maluch jeszcze nie chodzi, ale pewnie niedługo już zacznie. Przyjdzie też lato i wiosna i pierwsze spacery o własnych nogach z tąd chce trochę się zorientować na co zwrócić uwagę wybierając pierwsze buty i z jakiej firmy są godne polecenia?

0 0
zgłoś post
do moderacji
madzia189
Mama
post napisany:

Zdecydowanie bobux. Są tam buciki dla raczkujacych, stawiających pierwsze kroczki oraz dla tych już lepiej chodzących :) są bardzo mięciutkie, więc dziecku wygodnie stawia się te 1 kroczki. Jednakże jak buciki to tylko na dwór jak dziecko  będzie stawialo już pierwsze kroczki, w domu najlepiej boso :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
mamatatatestuje
Mama
post napisany:

My pierwsze buty, akurat zimowe, kupowalismy marki Primigi. Ale myślę, że to nie marka a dobre dopasowanie i doradzenie w sklepie jest ważniejsze. Nasz synek ma wysokie podbicie i nie każdy but był dobry, który mierzyliśmy. Polecam sklepy "zdrowa stópka" - naprawde znają się na rzeczy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

To było 6lat temu więc nie pamiętam jakiej firmy były kupywane, pamiętam że bardzo dużo że nie płaciłam bo to były jakieś specjalne do nauki chodzenia i musiały przytrzymać kostkę żeby nóżka była stabilna

0 0
zgłoś post
do moderacji
młodamama
Mama
post napisany:

Ja również stoję przed wyborem pierwszych bucików, także słyszałam bardzo dobre opinie o butach bobux. Podobno też mięciutkie i dobre na pierwsze buty są elefanteny lub ecco. Na blogu mama fizjoterapeuta można znaleźć fajne wskazówki dotyczące wyboru pierwszych bucików. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zajac
Mama
post napisany:

Tutaj to chyba trzeba wiedzieć dobrze jakie kupić buciki. Żeby nie wykrzywialy nóżek itd. Czas to widzi się w szczególności u dziewczynek jak mamy ida za modą i takie malutkie dziewczynki chodzą w zwykłych baletkach2ktore prawie podeszwy nie mają. A to są złe buty. Niestety też bo piękne są. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelina 26
Mama
post napisany:

Buty muszą być przede wszystkim dobrze dopasowane do nogi dziecka. Poza tym z miękka podeszwa aby dziecko dobrze czuło podłoże. Marka ma moim zdaniem mniejsze znaczenie tym bardziej że dziecko bardzo szybko rośnie i zwykle po kilku tygodniach kupuje się nowa parę 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Jeśli chodzi o firmę to specjalnie na to nie patrze. Kupuje butki które mają zabudowaną piętę. Nawet sandałki na lato kupuje z pełną pięta. Patrzę też żeby podeszwa nie była za twarda i poddawała się pod stopą tak żeby maluchowi było wygodnie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mamuśka x2
Mama
post napisany:

raczej nie zwracam uwag na to z jakiej firmy są buciki dla dziecka. Moja niunia ma wysokie podbicie i patrze na to aby bucik był szeroki i bardziej głębszy. I żeby wkładka była lekko miękka.Niestety nie za dużo jest takich bucików bo robią raczej na maleńkie stupki a moja córa ma dużą stopkę. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
olgamaron
Mama
post napisany:

Raczej też nie zwracam uwagi na firmę kupując buty ale raczej staram się żeby były one dobrze wykonane. My udaliśmy się do sklepu tylko z bucikami dla dzieci i dopytalismy się o wszystkie nurtujące nas sprawy. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic