Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Mama K
Mama
post napisany:

Może jakiś mały samochodzik dla dziecka gdzieś w roku. Myślę że to fajna zabawka i do tego stabilna. Dużo chłopczykow lubi sobie przy takim samochodziku chodzić a jak trochę podrosnie to będzie chciał sobie do niego usiąść.;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Jeśli w pokoju jest naprawdę dużo miejsca to można kupić i postawić w rogu fajny dziecięcy namiocik, taki z chlopięcymi motywami, bo dzieci lubią robić tak zwane bazy więc tam też mógłby się schować :-) Myślę że byłby z niego zadowolony mógłby będąc większy bawić się na przykład w Indian 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Przydatna w takim pokoju dziecięcym może okazać się lampka nocna z jakimś fajnym motywem dziecięcym. Ostatnio też modne stały się tablice manipulacyjne, zajmujące zajęcie dla takiego dziecka. Może też jakaś fajna pufka w stylu worka sako na którym można usiąść z dzieckiem i poczytać książeczki.

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Nawilżacz powietrza razem z lampką- u ans podstawa. Ponadto teraz są suepr te namiociki tipi- sporo osób ma, my jeszcze nie! Tak tablica manipulacyjna jest super- u ans tata zrobił synkowi- zamek do drzwi, zamek od spodni, kółka, dzwonek od roweru, i mnóstwo różnych atrakcji. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Dostalam kiedys taka broszurke w ktorej bylo napisane co tak naprawde jest potrzebne w pokoju dzieciecym. Co prawda juz jej nie mam, ale pamietam ze byla tam szafka nocna, lampka, fotel do karmienia, oczywiscie lozeczko itd. Jesli chodzi o mnie to ja dalabym jakis fotelik dla malego i zrobila taki kacik zabaw. Basen z pileczkami albo jakis namiocik czy duze autko jak juz podrosnie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

takie tipi to super sprawa ja swoim dzieciom latem bede kupowala na dworze taki namiot eby im postawic beda mieli miejsce na zabawe na dworze beda napewno zadowoleni z takiego prezentu to super pomysl dla dzieci

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

My jeszcze przed tym problemem. Bo na razi3 córeczka spi z nami w sypialni. Dopiero tak myslalam za rok, oddamy jej sypialnie i przerobimy na jej pokoik. I wtedy bede miała wlasnie problem, bo pokoj niewielki, a tyle rzeczy mi sie podoba.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kici86
Mama
post napisany:

Ja bym szukała czegoś na zabawki. Dziecko będzie miało ich trochę więc trzeba mieć urządzony jakiś koncik na takie rzeczy. Również by się przydał jakiś fajny mebel na ubranka, ksiazki. Jak kupowaliśmy do bliźniąt to szukałam tak długo mebli aby potrafiły spełnić swoją funkcję. My wybraliśmy wtedy coś w tradycyjnym stylu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Namiot tipi musi byc, basen z kuleczkami też super sprawa u ja się synka się sprawdzał namiot ale taki z tunelami siedział tam bardzo długo, albo fajnym pomysłem i dla mnie obowiązkowo to jest huśtawka pokojowa

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelina 26
Mama
post napisany:

Ja bym postawiła na wykładzinę lub miękki dywan na podłodze o ile dziecko nie jest uczulone na kurz. Do tego skrzynie czy też jakieś pudła na zabawki i dużo wolno przestrzeni. To chyba najlepsze co może być dla takiego malucha

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby