Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Marlin992
Mama
post napisany:

Jak bawicie/bawilywcie sie z 8 miesiecznym dzieckiem? Tak zeby przy okazji stymulowac jego rozwoj ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
TataDziecka
Tata
post napisany:

Ja bawie sie ze swoim szkrabem taka zabawka Hula Kula :)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Co lubicie robić że swoimi szkrabami? U nas jest etap wchodzenia na meble i po prostu kręgosłup mi wysiada. Wszystkie zabawy oraz zabawki szybko go nudzą a wchodzenie na meble to punkt programu ale ile można :) macie jakieś fajne zajęcia dla swoich dzieci w wieku powyżej 8 miesięcy?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Niunia...
Mama
post napisany:

Moje dziecko jest w podobnym wieku. To znaczy, że jest go wszędzie pełno. Ostatnio dużo uwagi poświęca, a raczej bardzo go zainteresował ala basen wypełniony pileczkami. Lubi tam przepywać i widać że sprawia mu to dużo radości. Poza tym wkładam go do chodzika. I obijając sie o wszystko, przynajmniej nie wchodzi na łóżko czy meble.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Mój synek jak miał 8 miesięcy to ciężko było go czymkolwiek zabawić ale u nas sprawdziło się wsypywanie do plastikowej butelki małych przedmiotów i to była taka duża grzechotka. Ale oczywiście taką butelkę trzeba bardzo dokładnie zakręcić żeby maluch czasem nie wyciągnął tego co jest w środku.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Moja coreczka tez ma 8 miesiecy. I właśnie ciężko ja czyms na dluzej zainteresować. Jest jej wszedzie pelno, na minutę nie usiadzie. I wlasnie chce zeby wszędzie z nia wlazic. Bo sama jeszcze nie stoi, nie trzyma tak równowagi. A nie chce juz lezec. Nawet siedzieć nie chce za bardzo. Swietna zabawka dla niej jest pilot albo kabel od ladowarki, az sie trzesie jak widzi. Ale nie daje sie tym bawic. Probuje zainteresować czyms innym, czytam jej, daje stukac lyzkami.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

No właśnie u nas to samo już mi się pomysły kończą garnki łyżki drewniane butelki miski wiadra, no cóż trwa to 10 minut. Już sama nie wiem czy nie lepiej jak zacznie chodzić ale wtedy będzie dopiero wszędzie wchodzić. Co do kabli u nas wszystkie pochowane :( 

0 0
zgłoś post
do moderacji
mamatatatestuje
Mama
post napisany:

Polecam butelki sensoryczne. Dźwiękowe np. z fasolą, ryżem, itp. Wizualne np. woda, brokat plus odrobina gliceryny. Nasz synek od mniej więcej 6 mca do teraz, czyli już powyżej roku uwielbia te butelki. Na początku też fajnie sprawdzała się litrowa butelka do połowy napełniona wodą.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

moj synek ma takze 8 miesiecy wiec zabawkami bawi sie krotko bo teraz zaczal pelzac natomiast chce teraz caly czas na raczki badz trzyma sie raczkami i sam wstaje to bardziej motywuje do dzialania moze zacznie wczesniej chodzic

0 0
zgłoś post
do moderacji
TataDziecka
Tata
post napisany:

Ja polecam zabawkę kula hula. Porusza się po pokoju w każdym kierunku i dziecko lubi za nią chodzić i trochę czasu jest zajęte wiec nawet może pojawić się samo a rodzic może odpocząć chociaż przez chwile.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15