Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Justyna94
Mama
post napisany:

Jaka polecacie spacerówkę mam do wyboru dwie i nie wiem na którą się zdecydować czy z firmy SIROCCO czy MOVINO ESTERA oby dwie mi się podobają ceny atrakcyjne kolory tez spacerówka dla chłopczyka 8 miesięcznego która z mam posiada spacerówki z tej firmy niech pisze w komentarzu a nawet i drobna rada się przyda przy zakupie żebym potem nie żałowała ze źle wybrałam bo czasami tak się zdarzy ze wybór jest nie właściwy a może gdzieś w sklepie stacjonarnym kupić zamiast przez internet.Jaki sklep polecacie przez internet lub jakiś innym spacerówki sprawdzałam na allegro bo używanej nie chce kupować najlepiej pasowałaby nowa z cenami nie ma problemu i z dostawami na obrazkach ładnie wyglądają ale ciekawi mnie jak w rzeczywistości i czy jest bardzo wygodna dziecku bo miałam jedna ale niestety nie pod pasowała synkowi miał potem problemy z kręgosłupem a spacerówka z firmy KinderKraft. Proszę Was o pomoc bo sama już się gubię przy tych wyborach spacerówek jest duży wybór ale najbardziej mi się te podobają podaję linki do nich https://allegro.pl/oferta/wozek-spacerowy-movino-estera-spacerowka-ocieplacz-7519261468?reco_id=a378469d-17ec-11e9-9eb9-246e9680dda8&sid=1147bbb04b955b96a226cab2e664258d9124ef0862320b2d7366fdd6604cf017 https://allegro.pl/oferta/wozek-spacerowka-sirocco-duze-kolka-24cm-ocieplacz-7445671095?reco_id=e18adc80-2168-11e9-a7c7-d89d675b9d60&sid=f8bddad5d737919e6c726c989b66bdbe96499e13bc806f55bd0c404f69ac7020#

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Ja ostatnio kupiłam nowa spacerowke.mialam wcześniej taka zwykła 3w1 zmiana z gondoli na spacerowke była w 6 miesiącu ale przeprowadziliśmy się i zależało mi żebym mogła z 4 piętra zejść z bobasem na rękach i wózkiem. U nas padł wybór na Lionelo model elia. Wózek waży 7 kg i spokojnie mogę z nim schodzić trzymając w drugiej ręce syna po czym na dole spokojnie jedna Reka rozłożyć wózek i posadzić młodego. Wózek sprawca się po wertepach oraz po piasku (mieszkam nad morzem więc plaża to obowiązkowy puntk spaceru) prowadzi się go lekko więc jestem zadowolona. Jest regulowane oparcie więc jeśli Bobo nie siedzi można jeszcze go położyć. Są 3 stopnie tej regulacji i u nas jest 2 poziom optymalny. I nie kosztował majątek 200zl. Zamawiałam przez neta ale jeśli jesteś z okolic poznania to zawsze możesz podjechać do ich sklepu. Wiem że czasami w sklepach dla dzieci można dostać ich wózki :) ja polecam :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Tez wlasnie jestem przed wyborem nowej spacerowki, bo ta z wozka 3 w 1 dziala mi juz po prostu na nerwy i widze, ze nawet malej sie juz nie podoba. A wozek jest nieporeczny, ciezki i zle siego prowadzi. Obejrze sobie wasze propozycje, moze spodoba mi sie jakas spacerowka, oczywiscie nie za miliony, bo jeszcze przede mna kupno fotelika do auta. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Mlodamama92 weź z Lionelo też zobacz fotelik. Widziałam że są super i też można regulować. Ja też się nad nim zastanawiam. Mam jakiś taki firmy no name ale mam wrażenie że jest taki ciasny :/ może któraś mama będzie miała jakiś fajny to też niech podeślę nazwę lub linka chętnie zobaczę inne foteliki bo ten chętnie wymienię :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Osoboście posiadam spacerówke sirocco i jestem z niej ogromnie zadowolona. Przede wszystkim jest bardzo lekka i szybko można ją złożyć. Bez problemu mieści sie w bagazniku malego auta. Dla mnie to ogromny plus. Sama mogę bez problemu znieść czy też wnieść ją po schodach. Kółka ma bardzo skrętne. Ceni sie to zwłaszcza po nierownych chodnikach. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja mam u siebie spacerówkę Chicco i jestem z niej bardzo zadowolona. Osobiście to nie lubię spacerówek, które mają cieniutkie kółeczka, a ten który mam właśnie ma takie grubsze. Lepiej mi się jeździ takim wózkiem z większymi kółkami, bo jest stabilniejszy 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Ja wlasnie po zimie, mysle w marcu, chce zamienic gondole na spacerowke z wozka 2w1. Ale na lato chce jakas delikatniejsza, lzejsza spacerowke. Bo ja mam wózek na duzych kolach, wiec spacerowka bedzie ważyć jakies 15 kg.. A jak mala zacznie chodzić bedzie ciezko mi ogarnac wozek i nia..

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Nie miałam większego problemu z tą spacerówką bo gdy maluch chciał wyjść z wózka to poprostu dawałam mu pchać razem że mną wózek. Poza tym kółka nie są takie duże jak przy wózku 2w1 poprostu grubość jest większa a średnica nie jest taka duża jak przy głębokim wózku. Ale jak ktoś lubi kupować typową jak to mówią parasolkę to czemu nie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Polecam spacerówka EASY GO. Jest lekka w prowadzeniu. Nawet można bez problemu prowadzić jedna ręką;) można zakupić w wybranym dla siebie kolorze w madarze. U mnie się sprawdziłam w stu procentach i polecam wszystkim rodzicom. Jest wygodna w obsłudze i dla dziecka dobra.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Tata Tomek
Tata
post napisany:

Tez polecam easy go. Słyszałem o niej bardzo dużo zalet. Mój znajomy ja ma i dobrze się ją prowadzi a po za tym możne w nim wozić nawet całkiem duże dziecko bo ma wysoki daszek. Warto sprawdzić ja w internecie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli