Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
evli2
Mama
post napisany:

Drogie mamy szukam i nie znalazłam takiego wątku- więc jeśli bym powieliła Proszę mnie odesłać! Czy szczepiliście swoje pociechy na ospę? Jeśli tak to w jakim wieku, ile miały miesięcy i jak to zniosły?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja nie szcepiłam moich dzieci są ospę bo jakoś tego nie uznaje jako konieczne szczepienie. Jako dziecko sama ją przechodziłam i nic wielkiego mi się nie działo. Moje dzieci jak narazie jeszcze nie miały ospy. Natomiast moja siostra szcepiła swoje dzieciaki na ospę ale to trzeba pamiętać że taki szczepionka musi być podana do określonego wieku dziecka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie szczepilam i nie zamierzam tego robic. Uwazam, ze za duzo jest tych wszystkich szczepionek na rozne choroby. Po co jeszcze dokladac nowe.. Niby mowili, ze byla straszna epidemia odry i ospy, awet w moim wojewodztwie gdzie dziennie wychkdzilismy na spacery. I co, mala zdrowa. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Niunia...
Mama
post napisany:

Jestem za szczepieniem dzieci. Osobiście swoje zaszczepiłam. Uważam że każda szczepionka jest czyms korzystnym. Dziecko zniosło ją bardzo dobrze. Nie było żadnych problemów. A jeśli chodzi o terminy szczepień to najlepiej udać sie do przychodni i poprosić o stosowną rozpiskę. Poza tym dostawałam wiadomość telefoniczną o każdym zbliżającym sie szczepieniu. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Szczepię swoje dziecko, ale tylko na obowiązkowe choroby. Nie da się zaszczepić przeciw wszystkiemu. Nie jestem przeciw szczepieniu, ale uważam, że nadmierne szczepienie też nie jest dobrym wyjściem. Nie chcę też dziecku dokładać kolejnego cierpienia związanego z samym zaszczepieniem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Anulek u nas rodzice sami pilnują szczepień i my wszystkie przyjmujemy terminowo. Także ospa jest darmowa jeśli będzie zaświadczenie ze żłobka, a jeśli nie to koszt ok 500 złotych. Ja szczepię dziecko wszystkimi refundowanymi i dodatkowo dokupiłam rotawirusy, tylko moje dziecko po szczepieniu just bardzo marudne, tylko na rękach i pwoiem szczerze, że dzień szczepienia to dla nas katorga. Myślę o tej ospie cały czas i nie wiem, jeszcze nie zdecydowałam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Evli2 u nas również każde szczepienie kończyło się noszeniem na rękach calutki dzień i ami w nocy też maluch był marudny. Naszczęście już narazie mam szczepienia za sobą i bardzo się z tego powodu cieszę bo ostatnio to nawet na bilansie synek tak się bal że nie chciał zejść z moich rąk ani na wagę ani do badania odrazu był płacz.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta
Mama
post napisany:

Mój synek idzie do żłobka i właśnie też się zastanawiam bo mówiono mi że będzie za darmo to szczepienie myślę że zaszczepiny bo jak nie dostanie ospy jako dziecko to później gorzej może przejść ale z tego co wiem to ta szczepionke można zastosować jak dziecko skończy rok nie wcześniej 

0 0
zgłoś post
do moderacji
mamatatatestuje
Mama
post napisany:

My właśnie rozpoczynamy żłobek i chce za jakiś czas skorzystać z bezpłatnej możliwości szczepiania dla żłobkowego dziecka. Orientujecie się kiedy najlepiej wykonać to szczepienie? Poprzednie szczepienia bez problemu przechodziliśmy, w sumie nawet bez temperatury.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

ja tazke swoje tez szczepilam cala trojke wiec na wszystko sa szczepione synek w tatmty roku zostal zaszczepiony szczepionka przeciw rotawirusom bo gdy 4 lata temu urodzilam synka to szczepionki byly platne teraz mial wlasnie te zalegle i zaszczepili go 2 razy

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Emulsja ochronna SPF 30