Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Marlin992
Mama
post napisany:

Coreczka ma 8 miesięcy. Od jakiegoś czasu, tak mysle okolo dwoch tygodni, wyskakuja jej i schodza czerwone krostki pod oczami. Ktorejs z mam maluszek tak mial? Nie chce za bardzo leciec do lekarza, bo sezon grupowy pelna para, u nas w miescie jakiś wirus panuje, bo wszyscy wokolo chorzy. I boje sie isc z mala siedziec w przychodni w tych zarazkach, zeby czegos nie zlapala. Mam w domu Neonycyne maść, czy jakos tak. Co mozna smarować oczy, nawet do srodka mozna dawac, bo dostalam od pediatry, gdy malej oko lzawilo. I nie wiem czy moge jej posmarowac, czy nie kombinowac na wlasna reke.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Jeśli chodzi o takie chrostki pod oczkiem to może to być jakaś alergia. Moja siostra właśnie ostatnio mi mówiła że jej synek mimo że już ma 6 lat dostał takiej drobnej wysypki przy oczkach i pediatra stwierdził że to alergia pokarmowa. Niestety musi zrobić dodatkowe testy alergologiczne żeby się dowiedzieć na co dokładnie jej synek ma uczulenie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Byc moze jest to jakas alergia. Najlepiej udac sie z tym do lekarza niz probowac dzialac na wlasna reke, bo tak naorawde nie wiesz co to jest, a lekarz ma jednak wieksza wiedze i moze cos temu zaradzi? Jesli bylaby to alergia to trzwba by bylo udac sie do alergologa, ale do niego trzeba miec bodajze skierowanie od pediatry wiec tak czy siak bedziesz musiala pojsc do lekarza 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Krostki pod oczkami to uczulenie. Występują głównie w tym miejscu, bo skóra wokół oczu jest o wiele bardziej delikatna i wrażliwa. Startując w tym miejscu skórę na własną rękę troszke ryzykujesz. Bo dziecko dotyka buzi i może rączka zatrzeć sobie oczka. Udaj sie do lekarza. Jeśli boisz się grypy to poproś o domową wizytę.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

u mojego satrszaka tez tak bylo stosowalam krem przeciw alergiczny i to przeszlo potem dostal syrop oarz inhalacja przeciw alergiczna a potem skonczylo sie na wizycie u dematologa zeby zobaczyl czy sie wszystko wygoilo

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Myślę że to jest  alergia na coś  co maluszek je,   warto zrobić badania i zobaczyć na co alergie  żeby problem się nie powtarzał lub  żeby się nie nasilił skierowanie wypiszę pewnie pediatra dziecka na badania

0 0
zgłoś post
do moderacji
olgamaron
Mama
post napisany:

Mój synek miał jakiś czas temu krostki pod oczami ale one były białe i były to tak zwane kaszki ale szybko mu znikły  Na buzi często ma czerwone krostki w różnych miejscach. Myślę że możesz na razie poczekać i spróbować delikatnie posmarować jakąś maścią  Ja polecam clotrimazolum jeżeli nie wpadnie do oczka 

0 0
zgłoś post
do moderacji
ja74
Mama
post napisany:

Ja tak nie mialam i nie wiem co moze sie dziac z dzieckiem jak ma krostki pod okiem. Ale gdyby moje dziecko mialo krostki pod okiem to predzej czy pozniej poszlabym z nim do lekarza i nie czekalabym ani chwili dluzej w takim przypadku.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelina 26
Mama
post napisany:

A może te chrostki są pierwszym objawem alergii u dziecka. Być może coś co dajesz do jedzenia uczula lub też jakaś chemia która stosujesz. Może to jest reakcja na pojawiające się zęby. Ja bym najpierw poobserwowala dziecko i starała się zauważyć kiedy wychodzą chrostki. Potem dopiero wizyta u lekarza 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olajj
Mama
post napisany:

Nie pomożemy bo nie mieliśmy takiego problemu . Mimo wszystko lepiej udać się na wizytę do lekarza bo nie wiadomo co to jest , a jak nie to może prywatna wizytę domowa umówić ? Lepiej z tym nie czekać . My mieliśmy plamki na brzuszku u corki , ale nie schodziły szybko 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic Dermedic Baby