Nawigacja:
Kiedy zacząć zakładać dziecku pierwsze normalne buty?
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mama K
Mama
post napisany:

Jak zacznie chodzić chyba że nie chodzi i staje cały czas na palcach to trzeba takie buciki z twardym tyłem.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Jak zacznie samo chodzić wczesniej dziecku nie są potrzebne butki .

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

ja mysle jak zacznie chodzic wtedy zakladac ja tak robilam wiec dziecko szybko sie przywyczajalo do butow i bez problemow chodzili jezeli chces jakies inne to najlepsze jakies papucie z twarda podeszwa

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

U nas jka najdłużej dziecko chodziło na boso, a jak zacznie chodzić to wtedy wkłądać buciki na dwór- my w domu nadal boso. Nie widzę potrzeby żeby buty były nakładane w domu,a  ponadto mój synek nawet skarpetki sciąga, więc w butach i tak by nie chodził!

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

U nas jka najdłużej dziecko chodziło na boso, a jak zacznie chodzić to wtedy wkłądać buciki na dwór- my w domu nadal boso. Nie widzę potrzeby żeby buty były nakładane w domu,a  ponadto mój synek nawet skarpetki sciąga, więc w butach i tak by nie chodził!

0 0
zgłoś post
do moderacji
AngelkaOli
Mama
post napisany:

Ja naszej małej zakładam tylko do zdjęć żeby tak ładnie wyglądała, bo na chwilę obecną to ciągle je zrzuca. Tak dużo rusza nóżkami że nie ma opcji na dłużej. Ale wydaje mi się że tak jak piszą dziewczyny dopiero jak zacznie stąpać albo chociaż raczkować. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Tego typu buciki dla dziecka kiedy już chodzi samo a jeśli nie to niech biega w samych skarpetkach. To znaczy na czworakach. A jeśli zaczyna chodzić to już można powoli zakładać. To zależy od dziecka i rodziców.

0 0
zgłoś post
do moderacji
martysia
Mama
post napisany:

Ja z tego co wiem to najlepiej dopiero wtedy kiedy dziecko zacznie samo chodzić bez pomocy kogoś albo czegoś chodzić wtedy można kupić dziecku pierwsze buty. Bo wcześniej to nie ma takiej potrzeby żeby kupować dziecku buty.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

powinno się zakładać kiedy dziecko zaczyna chodzić, ale moja córka mając 14 miesięcy jeszcze tego nie robi. Zaczęłam jej zakładać normalne buty, ale tylk do wózka jak zaczęła się zima, bo wszystkie niechodki które mamy albo spadają albo je sama ściągała.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

My zakładamy buciki tylko na podwórko lub w gości. Po domku chodził na boso lub  w skarpetkach uczył sie chodzić. Ale takie prawdziwe buciki miał jak sam chodził a tak to niechodki miał kupywane na spacerki

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic