Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mczarna
Mama
post napisany:

Pytanie do mam tych nieco starszych dzieci? Jak Wasze zniosły pierwsze kolonie bez Was? Nasza,starsza córka,7latka wysyłamy po raz pierwszy na taki wyjazd.Póki co przerażeni nie jesteśmy,ale pewnie im bliżej wyjazdu tym będzie gorzej,hehe. Jedzie na 7 dni,będzie jedną z młodszych.Ja w jej wieku już miałam za sobą pierwsze takie wyjazdy. A jak tam u Was?

1 0
zgłoś post
do moderacji
MamaHani
Mama
post napisany:

Podziwiam, ja bym się bała 7 latka puścić :) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
MamaHani
Mama
post napisany:

Ale ja jestem za bardzo przewrażliwiona

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Mój syn ma 7 lat i nie puściłam go na kolonie :) puszczam go na wyjazdy na jeden dzień ewentualnie :) ,ale fajnie że puszczasz swoje dziecko :)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Emmi
Mama
post napisany:

ja wprawdzie nie mam tak dużych dzieciaczków, ale myślę że jak córka chce jechać na taki wyjazd i się nie boi to czemu nie :)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Emmi
Mama
post napisany:

ja jako dziecko pierwszy raz na takim wyjeździe miałam 10 lat i trochę to było za wcześnie dla mnie - z tym, że mnie rodzice posłali na 3 tyg, wprawdzie ze starszą siostrą ale i tak nie wspominam najlepiej.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Emmi
Mama
post napisany:

jeśli Ty masz dobre wspomnienia ze swoich wyjazdów w jej wieku to myśle, że z nią będzie podobnie;) po za tym to tylko 7 dni więc szybko zleci :)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Jak dobrze, ze to jeszcze przede mna.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało