Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Ewik
Mama
post napisany:

U nas dzieci mają w szkole fluoryzację . W przedszkolu myli ,ale zwykłą pastą do zębów po śniadaniu. Sama również fluoryzowałam dziecku w gabinecie stomatologicznym. Dentysta mówi ,że ta w szkole to delikatna fluoryzacja , można spokojnie wykonywać tą w szkole i gabinecie raz na jakiś czas.

0 0
zgłoś post
do moderacji
moNika88
Mama
post napisany:

Ja oczekuje dopiero na malenstwo. Więc za bardzo nie pomogę w tym temacie. Niemniej jednak słyszałam że fluoryzacja czyli lakowanie jest potrzebne bo maluszkom psują się ząbki a takto są zabezpieczone przed bakteriami.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

My jeszcze nic takiego nie robiliśmy. Jeszcze mamy czas. Ale nie wiem czy bym się na to zdecydowała. W każdym bądź razie jeśli trzeba będzie to przemyśle taka opcje bo kto wie co będzie później narazie ciężko mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelina 26
Mama
post napisany:

Wiem że kiedyś w szkole były takie akcje, i chyba nadal są. To wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Poza tym dziecko w grupie rówieśników na pewno chętniej umyje zęby niż samemu w domu czy w gabinecie dentystyczny 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

U nas w przedszkolu synek miał robiona płatna w wieku 5 lat i podobno w przedszkolu robiona jest fluoryzacja co rok wiem napewno za rok mu też zapłacę ale z tego co słyszałam to nie każdy rodzin wyraził zgodę na fluoryzację ząbków swojego dziecka

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania35702
Mama
post napisany:

Mi nasza Pani stomatolog poradziła aby najpierw poczytać co to jest dokładnie ten fluor. Znalazłam kilka materiałów a gdy się wczytałam że to silna neurotoksyna i jakie problemy mogącą wystąpic po przedawnieniu  to dałam sobie spokuj.  

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania35702
Mama
post napisany:

W szkole ani w przedszkolu nie wyraziłam zgody na żadną fluoryzację.  Córki nie uczestniczą w takich zabiegach. Nie są to jedyne dzieci których rodzice nie wyrazili zgody. Regularnie chodzimy do dentysty i dbamy o zęby. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewunia
Mama
post napisany:

Moja córeczka ma dopiero 3 latka, pewnie w przedszkolu jak czytam wasze komentarze to będzie miała możliwość fluoryzacji zebów, więc pewnie się na nią zgodzę nie widzę w tym nic złego i nie uważam żeby to zaszkodziło jej zębów 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Myślę, że dzieci w tym wieku nie muszę mieć specjalnej fluoryzacji w domu ponieważ takie rzeczy odbywają się w szkole i pielęgniarka się tym zajmuje także co za dużo to też nie zdrowo, a z tego co czytałam to też nie jest jakieś zdrowe

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Moje dziecko jest jeszcze za male, ale sama pamietam jak w podstawowce mielismy fluoryzacje. :D Dostalismy nawet zestaw szczoteczka + pasta, a w szkole uzywalismy specjalnej pasty. Wszystko pod okiem pielegniarki szkolnej. :D 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby