Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Paulina
Mama
post napisany:

Ania85 ją używałam u synka pampers pants i byłam z nich bardzo zadowolona. Nic nie przemakało zakładały się szybko i równie szybko zdejmowały. Mają specjalną taśmę z tyłu która można zapiąć zużytego pampersa. A przy nauce sikania na nocnik można je było szybko zdjąć jak zwykłe majteczki i później naciągnąć spowrotem.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

My stosowaliśmy najpierw Pampers, ale sa nie oszukujmy sie sa drogie... Dlatego stosujemy Happy i Dada. Dada na dzien, bo czesciej sie je zmienia  a w nocy Happy, bo sa zdecydowanie barfziej chlonne. Pantsy sie nie sprawdzaja u mnie. Mala ma jedenaście miesięcy, wiec mam nadzieję, ze nocnik jest juz bliżej niz dalej... 🙄

0 0
zgłoś post
do moderacji
Patrycja Peplińska
Mama
post napisany:

Na początku używałam Pampers a  Dada tak jest do teraz jeszcze na Dada się nie zawiodłam. Myślę że są praktycznie takie same jak Dada. Wcześniej zanim jeszcze Dawałam córce Dady były Babydream z Rossmann ale jakoś one nam nie posłużyły dobrze. Malutka dużo przesikiwala przez te marki pieluchy

Dlatego moim zdaniem najlepsze Pampers albo Dada 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

Jak dla nas to tylko pampers premium care i mieluchomajtki jeszcze z lidala przed zmianą były ok a dady  i z rossmanna to odpadają nie sprawdziły się u nas każde dziecko jest inne więc sama będziesz wiedziała co wam podpasuje

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Z tego co widzę to podobno pytanie jest wyżej ale odpowiem na nie tutaj też.. My co prawda już odpieluchowanie 2,5roku ale jak mały nosił pampersy to były to różne firmy 

Pampers  lupilu czy też Dada to zależało od wieku bo nie każdy odpowiadał rozmiar mojemu synowi i czasami dana firma go odparzała

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

My kiedyś uzywalismy tych rosmana ale tylko tych fun fit były ok. Ale teraz nie opłaca się ich kupować. Aktualnie używamy lupilu z pantsami pampers. Dady nam nie sprzyjają i nie pasują. Jak by cały czas były za małe. Mimo że próbowałam większy rozmiar. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

U nasdady rozmiarowo sa okej, ale problem w tym, ze jak corka duzo nasika to one przeciekaja i to strasznie. Poki co lupilu sa najlepsze, z netto tez mialam, wyglądały na troche mniejsze od tych z lupilu ale byly fajne miekkie. A uzywalyscie z tesco? Bo ostatnio sie nad nimi zastanawialam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

My testowalismy chyba wszystkie rodzaje. Sami kupowalismy tylko Dada i Happy, ale dostalismy rowniez Pampers czy inne rodzaje. Z żadnymi nie bylo problemu, brak jakichkolwiek uczulen. Ja zmieniam pampersy co 3-4h, takze wszystkie byly wystarczajaco chłonne. :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
olik26
Mama
post napisany:

U nas zagościły na dobry super pieluchomajtki, lekkie i miękkie w dotyku, nie przepuszczają nawet po długiej nocy, łatwo się zakładają i zdejmują, nawet przez samo 2-letnie dzieciątko, polecam z przyjemnością wszystkim mamomJ

0 0
zgłoś post
do moderacji
moniczka7896
Mama
post napisany:

Pampers najlepsze według mnie.Inne tańsze marki niestety są gorsze.Wedlug mnie cena idzie z jakością

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby