Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Ja używam pampers premium protection lub pampers baby dry.  Jestem z nich bardzo zadowolona. Malutki nie ma w ogóle odparzeń.Moim zdaniem to są najlepsze pampersy.Napewno potem przejdę też na pantsy, jak mały zacznie chodzić

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Dla mnie pampersy to bankructwo nie stać mnie na tak drogie pieluchy zwłaszcza na początku kiedy szło ich bardzo dużo. Chociaż rozmyśla czy nie przejść na te ich pantsy premium Care bo ostatnio udało mi się wygrać testowanie i jestem nimi zachwycona. Mamy te kody znizkowe (2 jeśli ktoś ras jest chętna mogę się podzielić) i chyba zakupie cały zapas miesięczny bo to jednak zawsze trochę taniej niż normalnie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
mamaskarbow
Mama
post napisany:

My używamy pampers a to tylko dlatego bo według mnie dada albo lupilu robią się strasznie sztywne po zrobieniu przez małego siusiu. Pampers premium care za to śmierdzi strasznie siusiami. Jeszcze chce wypróbować baby dream 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Od początku uzywalismy pampers premium care. W 3 miesiącu przeszliśmy na pampers pants i tak do dzisiaj zostało dla mnie to są najlepsze możliwe pieluchy, przede wszystkim bardzo chłonne i trzymają ładnej wszystko w pieluszce. Próbowałam też babydream, ale uczulaja bardzo. Już więcej nie robiłam doświadczeń na pupie dziecka :P

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Które baabydream używałas bo są dwa rodzaje. Ja używałam te fun i fit bo były ok ale tamte drugie też właśnie  mały miał podrażnienia na pupie. Teraz aktualnie lupilu i te pantsy z pampersa ale zostaniemy przy lupilu. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
j.mama
Mama
post napisany:

My juz wypróbowalismy mnóstwo pampersow zaczynajac od pampers dada lupilu jakieś z tesco z rossmana, u nas wielkim plusem bylo to ze mala nigdy nie miala zadnego uczulenia odpażen itd i mogła nosic w sumie kazde pieluchy ale jak dla nas nr 1 to pampers a na drugim miejscu lupilu sie sprawdzają, reszta kompletnie sie nie nadaje albo w ogóle nie chłonęły albo mala miala po dadach np bardzo odcisnieta skorke tak jakby jej sie całe wżynały w skore masakra

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Angie1001 nawet nie wiem. Ale już nie chciałam żadnych wynalazków. Nie mam zaufania. Skoro pampers nam służy to ich używamy. Pamoersow dużo nie idzie, majątku nie kosztują to wolimy używać ich. Może gdyby mały pił mleko modyfikowane to już bardziej byśmy patrzyli na budżet, ale póki leci na moim mleku to chociaż na tym oszczędzamy hahaha :P

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Nie dla każdego dziecka pasują te same pampersy. Najlepiej jest wypróbować i wtedy wybrać te, ktore sa odpowiednie dla maluszka. Bardzo duzo osób zachwala pieluchy Pampers a nam na przykład one nie odpowiadają. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Juliankowy_swiat dokłanie tak pokarm matki to jest mapę duża oszczędność bo pampersy można kupić tańsze bo jest kilka rodzajów takich pampersów więc jakieś będą odpowiadać a mleko nie koniecznie tanie będzie dziecku pasować. Czasami dziecko ma wrażliwy brzuszek i toleruje tylko jakieś mleko które jest droższe niż pozostałe.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania85
Mama
post napisany:

Od urodzenia Synka używamy pieluch Pampers i jestem bardzo zadowolona 🙂. Nic nam nie przemaka , synek przesypia całą noc i wszystko jest Ok. Nie odparzają i nie powodują podrażnień . Teraz chcemy wypróbować Pampers Pants .. mam nadzieje ze będą równie dobre jak Pampers .

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby