Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
erybak18
Mama
post napisany:

Kilka pierwszych miesiecy używalismy i przy jednej córce i drugiej pampersow firmy Pampers, pozniej przechodzilismy na Dada a teraz już dlugi czas u drugiej córki stosuje Lupilu z Lidla. Wydaje mi się, że sa jeszcze lepsze od Dada. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina Kołodziejczyk
Mama
post napisany:

My przy starszym używaliśmy bardzo długo pampersa, później zmieniliśmy na lupilu, ale one jakoś słabo chłonne są i testujemy aktualnie markę Bevola i powiem Wam, że są niezłe a i cena bardzo korzystna. U młodszego calc czas Lupilu i Bevola na zmianę 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Maleńka94
Mama
post napisany:

My kupujemy Dada fioletowe od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni, nie uczulaja i są chłonne.Dada zielone kiedyś kupiliśmy jednak na noc się nie nadawały bo czasem przesiakaly a synek przesypia cała noc.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania35702
Mama
post napisany:

Na początku były to pieluszki firmy Pampers a pózniej do samego konca az nie odpieluchowałam córek były to biedronkowe Dady. Próbowałam i pampersow innych marek, ale najbardziej Dada przypadła nam do gustu i nie podrazniała skóry.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mamuśka x2
Mama
post napisany:

Przy pierwszej córci używałam Dada i sprawdzały się super, teraz przy drógiej córce niestety nie zdały egzaminu bo przeciekały nawet jeśli był to świeżo zmieniony pampers i uczulały. Wiec spróbowałam z firmy Babydream i już przy nich pozostałam. Córka nawet po nocy nie jest przesikana.Myślę jeszcze o przetestowaniu z firmy Pampers, podobno są bardzo dobre i nie podrażniają :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Szczerze to nie znam tej firmy pieluszek Bevola. Gdzie one są dostępne? Czasami akurat te tańsze peilsuzki sprawdzają nam się najlepiej i nie ma sensu przepłacać, bo często jest tak, że płaci się tylko za markę.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Magdalenan
Mama
post napisany:

Ja używam na noc bambiboo bambusowych z rosmana, w ciągu dnia używam pieluch wielorazowych. Dokładniej kieszonkę z wkładami bambusowymi, mała nigdy nie miała odparzeń, które niestety pojawiły się, kiedy byłyśmy w szpitalu i przez ten czas używałam dada z biedronki

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina. Be
Mama
post napisany:

Zaczynaliśmy z moim maluszkiem od Pampers Premium Care ale nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie, że te pieluszki śmierdzą a wystarczy że są delikatnie zasikane to już w ogóle mi capią. Teraz sprawdzamy jak mała ka reaguje na Dada. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

My jesteśmy za babydream fun & fit oraz babydream 1 new born, z wycięciem na pępek. Od tych zaczynamy. Za Pampersem nie jesteśmy, jakoś nie przekonują mnie, tym bardziej że często uczulają dzieci i zawierają różne szkodliwe substancje.

0 0
zgłoś post
do moderacji
moNika88
Mama
post napisany:

Ja będę dopiero stawać przed takimi wyborami. Raczej zdecydujemy się z partnerem na firmę czy też markę pampers. Obawiam się że inne mogą uczulić maleństwo. Tylko pytanie ile pieniążków wydamy na pampersy. Ale dzieciątko jest najważniejsze.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby