Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Oryginalne pampersy uczulaly mala. Ale pieluchomajtki z pampersow juz nie. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Denna151
Mama
post napisany:

Ja uwielbiam babydream według mnie są super chłonne, szczególnie jeśli chodzi o noc .. chociaż dada także może być 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emmi
Mama
post napisany:

z pampersami to trochę tak jak z podpaskami - każda wybiera te, które najlepiej spełniają jej potrzeby

1 0
zgłoś post
do moderacji
Gosia
Mama
post napisany:

Na poczatku uzywalam pieluch z pampers jednak pozniej chcialam tez wyprobowac innych. Kupilam dada fioletowe ktore okazaly sie nie dobre. Sa bardzo sztywne i nie wchlaniaja kupy. Nastepnie kupilam pieluchy z babydream okazaly sie lepsze niz te z dada. Teraz uzywam na zmiane z pampers i babydream.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Katesa
Mama
post napisany:

Od urodzenia uzywalismy pampersa jednak później coś mnie podkusila cena biedronkowych pieluszek Dada no i zaczęłam kupować. Niestety córka miała później na pupie jakąś wysypke. I zmieniliśmy znowu na pampersa. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

My na początku tez pampersa, ale zielony,  bo biały zaraz nam przeciekał. POtem próbowaliśmy dadę, ale nas uczuliła- fioletowa. Potem krótki czas te z Lupilu i nawet oki, a teraz tylko i wyłącznie Babydream- są dla nas najlepsze!

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Na poczatku uzywalam zielone z pampersa, ale corke odparzaly wiec przerzucilam sie na zielonedady. Z poczatku byly w miare okej, ale pozniej zaczely przeciekac, na nic sie zdalo zmienienie icb na rozmoar wiekszy. Po zielonych byly fioletowe, ktore okazaly sie dobre aczkolwiek mialy na sobie pasek ktory zmienial kolor jesli siuskow bylo za duzo. Wystarczylo, ze corka raz nasikala, nawet troszke i pasek juz sie zmienial. Teraz uzywam z lidla lupilu. Na poczatku mialam soft a teraz comfort, ktore sa o niebo lepsze. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
olgamaron
Mama
post napisany:

Początkowo używałam pampers pro care dostępnych tylko w aptekach ponieważ mój synek robił bardzo często kleksiki i go bardzo odparzało obecnie używam pampers activ baby i pieluchomajtek oraz pampers sleep pley. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

My używamy baabydream 4+ ale te białe fun fit bo są jeszcze e jakieś inne ale temte coś mi nie pasują :) jak by były mniejsze nie wiem. Dady malenu nie pasują od razu dostaje czerwonej pupy. Kiedyś mieliśmy też pampers ale cena zwala z nóg zwłaszcza jak na początku zmienia się co chwilę pieluszke. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
magda. Wozniak93
Mama
post napisany:

Pampersy niebieskie. Tylko po nich zawsze synek ma sucha pupcie. Testowałam dady fioletowe i zielone oraz bella happy. Pampers zdecydowanie wygrywa. Kosztuje duuuuzo więcej, ale warte są swojej ceny. Pierwsze były premium care, ale niebieskie wygrywają 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby