Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Osamagda
Mama
post napisany:

Moje dziecko za ponad miesiąc skończy 3 lata, nie mówi pełnymi zdaniami, tylko jakieś pojedyncze słowa, choć też nie za wiele...zaczynam się naprawdę niepokoić...jak było w przypadku Waszych dzieci?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Każde dziecko inaczej sie rozwija. Jedne maja lekka mowe, inne cięższa. Zawsze mozesz sie udac do rodzinnego, ktory stwierdzi, czy jest konieczna wizyta u logopedy. A czytasz dziecku? Bardzo duzo daje czytanie bajek, mówienie duzo do dziecka. Rozwija jego mowe ;)

2 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Każde dziecko jest inne. Moja córka w wieku 2 lat mówiła więcej niż teraz mówi synek ale się narazie tym nie martwię

4 0
zgłoś post
do moderacji
Nikos90
Mama
post napisany:

Każde dziecko inaczej się rozwija. Moj ma prawie dwa lata mówi tylko pojedyńcze słowa-mama,tata i baba,ale większość jest eeee i pokazywanie palcem. Kuzynka jego ma 2,5 i już bardzo dużo mówi pełnymi zdaniami. Synek siostry jak skończył 3,5 dopiero zaczął mówić ale to już pełnymi zdaniami a tak wg nawet jednego słowa nie powiedział. Nie ma się co stresować,ale jak bardzo Cię to martwi,udaj się do swojego lekarza i on poradzi czy trzeba iść do logopedy.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

Córka mam 2 latka i 5 msc i bardzo ładnie mówi ale od małego dużo mówiliśmy do niej spiewalismy i książki czytalismy. Jej kuzyn starszy o 3 dni tylko mówi mama tata eeee baba i nic więcej. To zależy od dziecka też 

1 0
zgłoś post
do moderacji
mloda mama
Mama
post napisany:

Wiadomo, ze każde dziecko ma swoje tempo rozwoju. Logopeda co mowi? 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Moja córka juz po roku i 3 miesiącach powtarzała po nas pojedyncze słowa teraz po kolejnych 3 miesiącach jest ich zdecydowanie więcej ale tak jak piszą pozostałe osoby na forum każde dziecko rozwija się według siebie bo każde jest inne nie ma takich samych dzieci na świecie i konkretnych miesięcy kiedy każde dziecko robi tak samo, myślę że boi się zrobić ten pierwszy krok jak juz zacznie to nie skończy dużo mówić

1 0
zgłoś post
do moderacji
<3
Mama
post napisany:

Po malutku i napewno się rozkręcić.

1 0
zgłoś post
do moderacji
<3
Mama
post napisany:

My narazie jesteśmy na etapie mamamama, bababababa, aaaaaaa, ammmm.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Znam dziewczynke, ktora miala rok skonczony, a nawijala, zw buzia jej sie nie zamykala. Mowila pieknie. Mozna było wszystko zrozimiec. A mój kuzyn mial 3 lata i nie mówił prawie nic, pokazywał palcem o co chodzi.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Baby