Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Azabilinska
Mama
post napisany:

Hej. Ostatnio miałam okazję testować produkt do mycia ciałka mojej córki od Dermedic Baby. Lila jest dzieckiem, które od narodzenia walczy z AZS. Dużo kosmetyków innych producentów sprawiały,że skóra stawała się bardziej chropowata i szorstka. Tym razem się udało, żel okazał się strzałem w dziesiątkę. Spełnił moje najśmielsze oczekiwania, ciało Lili w końcu jest delikatne i nie swędzi Maluszka. Polecam wszystkim mamom nawet tym najbardziej wymagającym . My na pewno zostaniemy z tą marką na dłużej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Magdla1804
Mama
post napisany:

Testujemy właśnie z córką żel dermedic baby bardzo dobrze nawilża nam skórę. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu

0 0
zgłoś post
do moderacji
Wioletta S
Mama
post napisany:

Witam :)

Od około dwóch tygodni testujemy żel do kąpieli Dermedic Baby i jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Syn od jakiegoś czasu zmaga się z AZS i próbowaliśmy wiele marek ale po żadnej jego skóra nie była tak delikatna i miękka jak po Dermedic. Stosujemy rowniez masło do ciało Dermedic za którym syn przepada :) Także zostaniemy z tą marka na bardzo długo i polecam z całego serduszka wszystkim :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Efcia3555
Mama
post napisany:

Hej :) 

Również testujemy żel do kąpieli. Jestem bardzo zadowolona z efektów :) Skóra nawilżona i gładziutka :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
PatrycjaMaks
Mama
post napisany:

Hej :) 

Również od ok 2 tygodni moja córka testuje żel Dermedic Baby. Mojej córce jakiś czas temu w dwóch miejscach pojawiły się suche zaczerwienione plamki, po 2 tygodniach stosowania tego żelu zniknęły. Czuję zmianę, skóra córeczki jest znacznie gładsza i nawilżona. Polecam

0 0
zgłoś post
do moderacji
Asia 85
Mama
post napisany:

Witam my również testujemy żel skóra syna jest bardzo wymagająca z każdą kąpielą widzimy poprawę w nawilżeniu skóry polecamy

0 0
zgłoś post
do moderacji
AniaN
Mama
post napisany:

Dzięki Dermedicowo miałam okazje przetestować żel Dermedic Baby ...jest to emolient ale nie płaci się tu za markę...inne kosmetyki tego typu potrafią być przynajmniej dwa razy droższe...ja chciałam wypróbować emolienty bo nie wiedziałam jak córka na nie zareaguje...tylko dwie kąpiele wystarczyły by natłuścić skórkę mimo iż nie ma się wrażenia że kąpie się dziecko w rosole a na skórze nie ma tłustej powłoki...rewelacja !!!

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic