Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Yeti15
Mama
post napisany:

Drogie mamy, jak poradzić sobie z niechęcią leżenia na brzuszku 6 tygodniowego niemowlaka? Moja córeczka bardzo tego nie lubi a powinnyśmy ćwiczyć podnoszenie główki. Jak ją do tego zachęcić i jej pomóc?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kesjabe
Mama
post napisany:

Cześć. Ja zawsze kladlam synka gdy był w dobrym humorze i nie z pełnym brzuszkiem. Czasem na krócej. Zawsze zwracałam uwagę i reakcje malucha i przewracałam synka na plecki gdy zaczynał się denerwować. Warto też położyć zabawki. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mxdrobinska
Mama
post napisany:

U mnie sprawdziły się książeczki kontrastowe oraz jak "ja" byłam żywa zabawka :) jak tylko córeczka się denerwowała to przekrecalam ja na plecki. Kładłam ja na brzuszek kilka razy dziennie. Co prawda moja córka lubiła leżeć na brzuszku, poniewaz miała problemy z brzuszkiem i ulgą dla niej było leżenie na brzuszku właśnie .

Moja rada- systematyczne wkładanie dziecka na brzuszek i spodoba mu się :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
paulina21
Mama
post napisany:

U nas z leżeniem na brzuszku też był wielki problem. Kładliśmy już od pierwszego tygodnia życia. Około 5 tygodnia po minucie leżenia córka zaczynała płakać. Żeby ją zaciekawic i wydłużyc czas leżenia kładliśmy przed nią zabawki lub kontrastowe obrazki :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby