Nawigacja:
Czy po zmianie pieluszki za każdym razem używacie mokrych chusteczek?
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Calypso87
Mama
post napisany:

Moja córeczka od początku miała uczulenie na chustecki nawilżane. Próbowałam różnych marek - Pampers, velvet Baby, water wipes  i po każdych miała podrażnioną skórę i wysypkę. Oczywiście używam chusteczek, ale sporadycznie - właściwie tylko jak gdzieś wychodzimy. W domu używam wacików namoczonych w ciepłej wodzie i kremu na odparzenia. Pupa jest śliczna i bez podrażnień.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agencisz
Mama
post napisany:

W większości chusteczki ale waterwipes albo te z rosmana z 99% wody, jak jest czas to woda przegotowana i wacik po prostu. Ale wolę unikać chusteczek z biedronki czy czegoś w tym stylu, podobno skład nie jest odpowiedni do tak delikatnej skóry malucha

Kremu praktycznie nie używany, raz na jakiś czas olejek ze słodkich migdałów, nigdy się nic nie działo na szczęście

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaAnka
Mama
post napisany:

Ja używam hipp z 99% wody, widziałam tez ze ktoś pisał ze taki sam skład maja babydream. Mała ma 4 miesiące ale jak była noworodkiem to używałam faktycznie tylko wacikow tych większych namoczonych w przegotowanej wodzie i nic się nie działo 

0 0
zgłoś post
do moderacji
karolinach91
Mama
post napisany:

Ja początkowo używałam chusteczek, później musiałam przejść na waciki z wodą bo córeczka miała na nie uczulenie. 

Teraz wróciłam do chusteczek i jest ok :) najlepiej poczytać o składzie, czy jest dobry i można używać. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aneczkaa006
Mama
post napisany:

Ja używam mokrych chusteczek Dada po każdej zmianie pieluszki. Moja córeczka nie ma na nie uczulenia więc uzywam ich. Żeby miała uczulenie zastanowiła bym się na chusteczkami nawilżanymi woda.                             

0 0
zgłoś post
do moderacji
Rag
Mama
post napisany:

W domu podmywam pupę córeczki pod zlewem (uwielbia to:)) a jak gdzieś wychodzimy w ruch idą chusteczki :) oczywiście najlepsze są te tzw. wodne. Można je dostać np w Rossmanie. Córka ma bardzo wrażliwą skórę stąd takie rozwiązanie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aneczkaa006
Mama
post napisany:

Myślę że to zależy od świeżo upieczonej mamy. Bo jak nie ma wyprawy to tak jak napisała Rag że podmywa pod kranem nie zrobi tego. Więc w jej przypadku się sprawdza chusteczki.                                                                               

0 0
zgłoś post
do moderacji
Basiabipi
Mama
post napisany:

Od narodzin do dzis uzywam tylko chusteczek i nie mamy żadnych problemów. 

Polecam chusteczki firmy Huggies, 99% to woda. Zapach maja delikatny i cena jest dobra.

Jak wiadomo kazde dziecko jest inne i nalezy podejsc do tego indywidualnie ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kaha9898
Mama
post napisany:

Zazwyczaj tak. Ale jeśli jest możliwość stram się używać wacikow nasaczonych zwykłą wodą przefiltrowaną lub przegotowaną. Zawsze to mniej kolejnych składników które mają styczność z ciałem dziecka. Jeśli chusteczki to z Babydream senstitiv lub water 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Waniliowa Mama
Mama
post napisany:

Szczerze mówiąc, to czasem nie używam nawet chusteczki, gdy pupa jest sucha. A u młodszej córki (3,5miesiaca) od początku nie zawsze, wręcz zadko smaruje czymś pupę. Starsza (2lata) ma delikatniejsza skórę i zdecydowanie musiałam smarować, jak i uważać na chusteczki. 

Naszym faworytem są babydream zielone, po wielu innych zdarzają się podraznienia, ale wiadomo że w kryzysowej sytuacji i mniej przyjaznej chusteczki się użyje.

Często po prostu plucze pod wodą chusteczke, by nie było w niech chemii.

Polecam zakup w jakiejś hurtowni kosmetycznej lub na aukcji chust kosmetycznych(są różne rozmiary) - to są właśnie takie chusteczki tylko suche. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby