Nawigacja:
Czy po zmianie pieluszki za każdym razem używacie mokrych chusteczek?
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
ester
Mama
post napisany:

Czy po zmianie pieluszki za każdym razem używacie mokrych chusteczek czy raczej zwykłej wody z mydłem, a może chusteczek w ogóle nie używacie lub tylko na wyjścia? Wiadomo że wygodniej jest z chusteczkami, ale zastanawiam się czy lepiej jest ich ograniczanie?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angela91
Mama
post napisany:

Ja uzywam mokrych chusteczek bez zadnych dodatkow zapachowych. Synkowi nic sie nie dzieje czasem tylko lekko tyleczek na czerwony bo wiadomo ze to takie miejsce ze nic się na to nie poradzi. Potem oczywiście smaruje kremem na odparzenia. Zależy jak tez dziecko reaguje na chusteczki czasem ma alergie i trzeba zwykla woda z szarym mydlem.

0 0
zgłoś post
do moderacji
sylwek1993
Mama
post napisany:

Ja zwykle używałam chusteczki nawilżające i w razie jakichś zaczerwienień smarowalam kremikiem na odparzenia. Moja córka na chusteczki z Lidla miała uczulenie, z biedronki były w porządku. Z pampers mi nie odpowiadały. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

Przeważnie używamy   mokre chusteczki tylko oczywiście z odpowiednim składem wiadomo woda jest.najlepsza najzdrowsza dla pupci chusteczki to wygoda przy odparzeniu stosowanie tylko wody to strzał w dziesiątkę 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Kasia B.
Mama
post napisany:

Oczywiście, że wszyscy mówią, żeby nie używać chusteczek tylko ciepłej przegotowanej wody i wacików. My używamy jednych i drugich. Nie zawsze mam możliwość użycia wody i wtedy idą w ruch chusteczki. Ale staramy się ich nie nadużywać

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zuza92
Mama
post napisany:

U nas najlepiej sprawdzają się Babydream z 99% wody, po no. Velvet mała dostała uczulenia 🙈 a jak coś się dzieje to same płatki kosmetyczne nasączone wodą. Szczerze, chusteczki są wygodne a ja chyba zbyt leniwa 🤦🏻‍♀️

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

Używam mokrych chusteczek. Przy córci też używałam . Wiem że teraz jest moda na ich unikanie, jednak synkowi nic złego się nie dzieje, a dla mnie jest to szybkie wygodne więc czemu szukać innego rozwiązania ? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angelika.
Mama
post napisany:

Ja używam  zazwyczaj wody i wacików. Kiedy w grę wchodzą husteczki nawilżane używamy WaterWipes. 

Każdy robi to co uważa za słuszne według własnego zdania i to co służy naszym maluszkom. Nie ma się co sugerować czyimś "zdaniem". Pozdrawiam 🙂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Nela90
Mama
post napisany:

Używamy chusteczek z dobrym skladem, np. Zielone Babydream, hipp, huggies albo Velvet. Coraz więcej na rynku jest chusteczek, które w Składzie maja głównie wodę, bez silnych podrazniajacych detergentów. Synkowi nic się nie dzieje a dla mnie to wygodne.. Zresztą po narodzinach dostaliśmy w prezencie taki zapas, że synek zaraz kończy rok a ja nie kupiłam jeszcze ani jednej paczki 🙂

0 0
zgłoś post
do moderacji
ankczar
Mama
post napisany:

Ja tez używam mokrych chusteczek i maluchowi nic sie nie dzieje. Używam Bambino lub Pampers. Pupcia nie jest zaczerwieniona ani podrażniona. Krem stosuje Linomag najczęściej ale tez nie przy każdej zmianie pieluchy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby