Nawigacja:
Długość i ilość snu u 8 miesięcznego dziecka
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Angela91
Mama
post napisany:

Witam. Zastanawiam sie ile powinno spac 8 miesięczne dziecko. Mój synek przespi calą noc i wstaje ok 6 chwilke sie pobawi i o 7 idzie spac. Potem wstaje o 9 i kolo 11 idzie znowu spac. Wstanie przed 13 i potem ok 16 idzie spac i spi do 17. Przed 19 jest kapiel i do 20 juz spi. Czy wasze maluchy tez spia tak czesto?

1 0
zgłoś post
do moderacji
Ateloiw123
Mama
post napisany:

Myślę że najlepiej skonsultować to z lekarzem. Każde dziecko jest inne. Może nie ma co się przejmować. Może potrzebne są badają krwi aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Najrozsadniej będzie udać się do pediatry. pozdrawiam serdecznie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angela91
Mama
post napisany:

Dziękuję za odpowiedz. Moze taka poprostu ma potrzebe. Niedlugo idziemy na kontrole do lekarza to zapytam. A wyniki krwi robilismy i wszystko wyszlo na szczęście dobrze. Kilka punkcikow bylo wyzej lub nizej ale lekarz mowil ze tak w przypadku malych dzieci moze byc.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zuza92
Mama
post napisany:

Jak ja bym chciała, żeby Laura tak spała! Ma 9,5 miesięca i jeśli chodzi o noce, to śpi od 20-22 (zależy od humoru) do +/& 9 ale! Karmię ją kilka razy, że 3-4 do rana. A w dzień to już całkiem wesoło, bo czasem jak jest super (🥳) to ma 2 drzemki, jedna ok godziny druga krótsza, ale częściej 2 razy po 10-15 minut albo wcale😱🤦🏻‍♀️

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angela91
Mama
post napisany:

O prosze to widze rez ciekawie hehe Pocieszsjace jest to ze niedlugo nasze maluszki z tego wyrosna i beda miec tylko 1 drzemke o stalej porze a wiecej czasu juz beda miec na zabawe i poznawanie swiata☺ 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Merycom
Mama
post napisany:

Witam.Nasza córeczka ma 7 miesiący i 2 dwie drzemki w ciągu dnia,  a wstaje okolo 8 i kladziemy się spać po 22.Jak ja bym chciała, żeby Catrina tak spała! 😄😄😄😄😄😄👍😄👍😄😉 jest bardzo aktywna w ciągu dnia a spi tak malo.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angela91
Mama
post napisany:

No mój synek zalezy od dnia czasem jest bardzo aktywny a czasem marudzi i po krotkiej zabawie chce juz spac 😜  Teraz staram sie go kłaść 2 razy w ciagu dnia i potem o 19 juz spi do 6 rano ☺ Szkoda ze nie chce isc spac trochę pozniej bo moze wtedy spal by dłużej rano hehehe

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające