Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Dagmarade
Mama
post napisany:

Jak radzicie sobie ze skazą białkową przy karmieniu piersią? Czego unikacie w swojej diecie? Ja jestem wegetarianką, a teraz przez.skazę synka przymusowo weganką, nie wyobrażam sobie jednak zrezygnowania z kp. Czy jest tutaj inna mama w podobnej sytuacji?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Malwinalina
Mama
post napisany:

Syn także ma bardzo silną alergie na bmk a także koziego i owczego. Ja co prawda nie jestem wegatarianka ani weganka ale w swojej diecie unikam wszystkiego co ma zwiazek z mlekiem. Jogurty jemy z firmy Planton oraz ja jeszcze sojowe z alpro. Nalesniki, racuchy itp piekę na napojach roślinnych, kaszki robie synkowi na mm Neocate Lcp a tak to dużo owoców i warzyw.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Skyrima
Mama
post napisany:

Już zaczynamy 5ty miesiąc, a mleko i wszystko co z nim związane odstawiłam po pierwszym miesiącu. Ciężko jest ale bliżej niż dalej. Unikam posiłków gdzie króluje białko zwierzęce. Ooo jajecznicy.. Marzę :) kawę z mlekiem sojowym, kanapki z masłem roślinnym.. Unikam ale czasem się skuszę na ciachooo. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Emulsja ochronna dla dzieci SPF 30