Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
ClaudiaCann
Mama
post napisany:

Kiedy Waszym zdaniem najlepiej przenieść dziecko z łóżeczka do większego łóżka? Moja córcia ma 17msc łóżeczko nam się rozpadło został kojec 😁 ale materac od łóżeczka do kojca nie pasuje niestety i tak się zastanawiam czy kupić normalne łóżko typu domek z wyższymi barierkami czy kupić normalnych rozmiarów turystyczne :) z chęcią poznam wasze zdanie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Moja córka jak miała 1.5 roku to właśnie miała taką sytuację że łóżeczko się zepsuło i kupiłam jej normalne łóżko takie z barierkami po bokach (są na rynku takie łóżka specjalnie dla małych dzieci) tak żeby nie spadła w nocy z łóżka i nie było problemu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paolina2019
Mama
post napisany:

Moj synek Miall 1.5 roku jak zostal przeniesiony na wieksze lozko, co prawda niskie typu domek. Było to rowniez ułatwienie dla Niego. Mógł sam wejsc i wyjsc kiedy mial tylko ochotę. Teraz cora jest w takim wieku i, mysle nad pietrowym łóżkiem z barierka z bokutym. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Dziubek25
Mama
post napisany:

Moja córka śpi w łóżeczku tylko pare godzin potem zaczyna płakać i za Chiny jej nie uśpię w łużeczku spowrotem jak już to na pare minut i odnowa w płacz . Dlatego biorę ją dla spokoju do siebie gdyż po całym dniu jestem już zmęczona.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mm
Mama
post napisany:

To zależy od dziecka.Można zacząć przyzwyczajać od 1,5 roczku.Każde dziecko jest inne zależy czy mu się spodoba nic na siłę.Dziecko musi samo chcieć iść spać do nowego łóżeczka.Trzeba robić podchody i zachęcać maluszka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama Roksana
Mama
post napisany:

Mój synek za parę dni kończy 2 latka i właśnie zamawiam mu łóżeczko większe. Wątpliwości mam tylko co do rozmiaru czy 140 długości czy 160 cm. W swoim łóżeczku też nie śpi dużo bo drzemki ma w naszym łóżku a w nocy czasami się budzi i przychodzi do nas. Mam nadzieję że nowe łóżko mu się spodoba i będzie w nim chętnie spał w dzień i nocy. Myślę że 2 lata  że to dobry wiek na zmianę łóżka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
ana89andzia
Mama
post napisany:

My mamy prawie dwa latka. Podjęliśmy próbę zmiany łóżeczka po tym jak nasz syn z zeberkowego wypadł. Początki były bardzo trudne ponieważ ma łóżko dla starszaka z barietkami z którego może SaM wychodzić. I tak niestety się działo. Podczas usypiania. Ale nie pod dawałam się i po około miesiącu już sam zasypia w łóżeczku i wolą że chce iść do swojego łóżeczka. Dziewczyny cierpliwości i nie poddawajcie sie

0 0
zgłoś post
do moderacji
AlonaRobertSebastian
Mama
post napisany:

Mój mały ma roczek i nie chcial spać w łóżeczku, kupiliśmy mu większe łóżko i nie ma problemów.Mialam wrażenie że przeszkadzało mu że ma mało miejsca i on nie magl się kręcić, teraz ma całe łóżko dla siebie 😄😄

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ja uważam, że 17 miesięcy to dobry czas żeby przenieść dziecko do większego łóżka, oczywiście takiego kltóry ma boki, dzięki nim dziecko z niego nie spadnie albo po prostu na początek sprawić sam materac i niech dziecko na nim śpi

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Wydaje mi się, że już chyba bez sensu kupować lozeczko. Lepiej te pieniądze zainwestować w łóżko bo i tak w łóżeczku już długo nie pospi. Sa takie specjalne lozka z barierkami dla dzieci. Mysle, że to już odpowiedni czas żeby spróbować. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Mleczko ochronne SPF 50