Nawigacja:
Czy prowadzicie dzieciom pamiętnik z ich malutkiego życia?
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Hej mamusie czy prowadzicie dzieciom jakiś pamiętnik z ich malutkiego życia? Mój syn dostał na chrzest od mojej siostry taka fajna książeczkę i mu ciągle tam wypełniam myślę, że to będzie super pamiątka dla niego jak będzie dorosły

0 0
zgłoś post
do moderacji
Patrycja Peplińska
Mama
post napisany:

Moja córka dostała w prezencie Pamiętnik do pierwszego roku  życia. I do dzisiaj mam go od jej narodzin wklejam różne zdjęcia zapisuje najważniejsze chwilę momenty których nie da się zapomnieć. Co smakuje naprzyklad mojemu dziecku. Jakie były jego pierwsze słowa. Kiedy córka dostała naprzyklad pierwszy ząbek. Jest to świetna forma pamiątki wszystkim mamusią gorąco polecam również 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Nie prowadzę, szczerze przyznam, że nasze social media są swego rodzaju pamiętnikiem i myślę, że fajna to jest formą zbierania momentów, bo one po prostu będą już zawsze w sieci. Nie trzeba się martwić  że splona w pożarze  czy zniszczą się w jakiś inny sposób, czas też tego nie zniszczy  

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Angie to jest bardzo fajny pomysł oczywiście przyznam się, że skopiuje pomysł i zrobię też coś takiego dla swojej drugiej pociechy.. W sumie aż tak dla syna nie odkładam rzeczy ale jakieś pierwsze malunki kolorowanki też posiadam  Poproszę męża to zbije skrzyneczke i będę też tam chować rzeczy ❤️naprawdę super pomysł 

0 0
zgłoś post
do moderacji
kropa
Mama
post napisany:

Córka dostała od Babci "Album Dziecka", wpisuje się tam różne informacje z życia dziecka i wkleja zdjęcia, jest piękny, ale szczerze powiedziawszy świeci pustkami, nie mam za bardzo czasu żeby siąść spokojnie i go uzupełniać.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Nie ja nie poradzę takich pamiętników dla dzieci. Fajna sprawa ale ja nie jestem zbyt systematyczna więc u mnie to raczej by się nie sprawdziło. Wiadomo fajna rzecz i jak ktoś chce prowadzić taki pamiętnik to czemu nie ale to nie dla mnie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

To fakt sprawa wymaga pewnej systematyczności z naszej strony aby taki pamiętnik prowadzić. Ale to całkiem fajna sprawa :) Kapsułę czasu znam i sama myślę o takiej. :) Zresztą ja mam manię chomikowania i już kilka rzeczy pochowałam wystarczy tylko przełożyć to do specjalnej skrzyneczki coby było w jednym miejscu :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie, pamietnika nie prowadze, ale mam album dziecka w ktorym zapisuje sie wszystkie wazne rzeczy i wkleja zdjecia. Taka pamiatka jak dla mnie jest super, bo pozniej jak dziecko bedzie starsze to sobie poczyta co tam matka powypisywala. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Ja bym tam tak do końca w social media i inną technologię też nie wierzyła, że nieśmiertelna. :) Wszystko się może zdarzyć. Konto się skasuje i poszło w siną dal. Laptopa szlak trafi i ciężko czasami odzyskać dane. Pendrive zgubi się lub zniszczy.  A na koniec za 30 lat przyjdzie internetowy krach, wymarze wszystkie dane i wszyscy zamienimy się w społeczne zombie :D:D hehe żart oczywiście ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Może ten pomysł przypadnie komuś do gustu. Moja koleżanka codziennie robiła zdjęcie swoim bliźniaczkom i z okazji roczku wywołała wszystkie zdjęcia, z każdego dnia. Jak szybko się przegląda kartki to pięknie widać jak szybko się zmieniały i rosły. Na codzień tego nie widzimy, ale na zdjęciach szybko przewracanych pięknie to widać ♥️😊

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby