Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Kochani powoli szykuję wyprawkę dla córeczki i szukam jakieś fajnej karuzeli. Może macie coś do polecenia? Czy zależy mi aby były melodie i świecil na ścianę np z gwiazdami czy coś. Mój syn miał taką zwykła i wcale go nie interesowała taka

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama Zosi
Mama
post napisany:

My mamy karuzele Fisher Price Las tropikalny. U nas świetnie się sprawdziła. Karuzela ma 5 zwisajacych zwierzątek, którymi mała była bardzo zainteresowana. Są 3 rodzaje melodii- Bach, Mozart i Beethoven oraz dźwięki lasu tropikalnego. Jest też światełko, ale takie zwykle, nie żadne gwiazdki. My światełka nie uzywalismy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Mery no właśnie dużo osób mi mówiło, że z tej firmy są dobre i fajne karuzele. Masz może funkcje aby wlaczyc czy wyłączyć tą karuzele? Podobno niektóre mają funkcje usypiania i budzika czy jakoś tak i jestem ciekawa jak to w praktyce wygląda choć budzika to ja nie potrzebuję 😂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

My mamy karuzele zakupiona w smyku ze swiatelkami emitujacymi gwiezdziste niebo. Nie pamietam nazwy, ale nawet jak ostatnio bylam, to byl ten rodzaj tylko z jednej firmy. Ma wgrane kolysanki, szum, bicie srrduszka i stopnie glosnosci

0 0
zgłoś post
do moderacji
Gosia192b
Mama
post napisany:

Ja mialam z Fischer Price bez projektora, tylko.melodie i szum ale  zainteresowanie bylo chwilowe. Jak.juz dziecko bylo.większe lapalo rybki.i odrywalo wiec musieliśmy zdjac karuzele. Fajne bylo.napewno to ze karuzela mogla byc wlaczona za pomocą pilota i nie trzeba bylo podchodzic do lozeczka 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Szczerze mówiąc my w ogóle nie. Mieliśmy karuzeli i nie. Rakowalo jej jakoś mocno. Nie wiedzieliśmy potrzeby aby takową kupić. Natomiast wiadomo, że to zależy od dziecka. I tak mały nie spał w łóżeczku tylko w łóżku z nami 😂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Moja córka miała karuzelę taka ze światłami ale nie sprawdziła się nie interesowała jej. Synek miał taką zwykłą i karuzelę zaczepianą nad łóżeczkiem i lubił na nią patrzeć. Więc chyba to zależy od dziecka. Ale córka miała taką świecącą firmy Fisher Price

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mateusz
Tata
post napisany:

No właśnie też zastanawiamy się z żoną nad zakupem jakiejś fajnej karuzeli dla córeczki. Jest ogromny wybór, a my nie mamy pojęcia na jaką się zdecydować i czym się kierować. Większość rzeczy do wyprawki  kupowaliśmy w Smyku. Moze na karuzelę tez się  tam zdecudujemy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

My mielismy karuzele z fisher price z projektorem. Dolaczone byly do niej 3 misie i miala 3 szumy. Fajne w niej bylo to, ze projektor mozna bylo odczepic i postawic na komodzie jako lampka. Teraz planuje zakupic zamiast karuzeli misia szumisia. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
WAnna
Mama
post napisany:

Miałam jakas tam z misiami bo dostałam ale tylko nam przeszkadzała zwisajac bez sensu i zbierając kurz😉 Więc jej się pozbylam bez żalu. Dziecko i tak mało w łóżeczku leżało a jak już leżało to i tak spalo więc nie było to do niczego potrzebne. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby