Nawigacja:
Problemy z piciem odpowiedniej ilości mleka modyfikowanego
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
NajMama 21
Mama
post napisany:

MAMUSKI czy wasze dzieci też nie chciały pic mleka mój mały odkąd przeszliśmy na mleko 2 to nie chce go pic próbowałam zmienić i jest to samo mały ma aktualnie 10 miesięcy i dziennie wypije koło 100ml mleka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Mialam takie sytuacje jak hylo goraco albo jak zeby wychodzily. Mleko nastepne ma inny smak od tego poczatkowego wiec nic dziwnego, ze dziecko nie chce go pić. Corka tolerowala tylko zwykle bebiko albo bebiko pro. Teraz mamy nan i nie chce. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

U mnie ostatnio też jest problem z piciem mleka ale tylko w dzien. Jak zrobię mu mleczko to wypije 20-30 ml i koniec chociaż wiem że jest głodny bo nie jadł z 2-3 godziny. W nocy za to ostatnio wstaje 4 razy na mleko ale z reguly nie wypija wszystkiego. Mały ma 9 miesięcy i ostatnio też zmieniliśmy mleko z bebilon pepti na zwykły bebilon. Nie wiem czy to jest z tym związane bo na początku pil normalnie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
mamaskarbow
Mama
post napisany:

Ja skolei słyszałam że warto podawać maluchowi mleko 1 jak najdłużej ze względu na to że jest w nim najwięcej witamin i innych składników które maluch potrzebuje. Może zwyczajnie mu "nie smakuje" to mleko. Może warto spróbować inne. Szkoda że na forum nie ma możliwości wysyłania wiadomości prywatnej gdyż mam na wydanie próbki mleka Capri care 2

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

U mnie nie było problemu dzieci piły bez problemu mleko numer 2 tej samej firmy co 1. Ale ja robiłam tak że mieszałam mleko numer 1 z numerem 2 i stopniowo zwiększałam ilość mleka numer 2. Więc może dzieci stopniowo się przyzwyczajały do smaku. Może warto właśnie tak zrobić żeby mieszać te dwa mleka że sobą na początku aż dojdzie się do momentu że będzie jadł tylko mleko numer 2.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Magda010
Mama
post napisany:

najwidoczniej malemu nie smakuje to co sztuczne. a ak na serio to sama sie zastanawiam co tu zrobic w takiej sytuacji. moze sprobuj jeszcze innego mleka a jak i ti nie poskutkuje to trzeba bedzie z niego zrezygnowac skoro nie chce pic

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

U mnie też nie było problemu ze zmianą mleka i z piciem mleka u nas  hektolitry mleka szly i idą ale są takie dzieci które nie chcą mojej znajomej mała nie chciała pić odkąd spróbowała sloiczki itp zjadala bardzo mało mleka może się przekona 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

To zmień z powrotem na 1. Nie zaszkodzi dziecku jak będzie pić pierwsze mleko. Zawsze lepiej jak wypije minimum 500ml mleka 1 niż 100 dwójki. Dodatkowo musisz się bardzo nagimnastykowac, aby zjadł zbilansowana posiłki, żeby nie wystąpiły braki witaminowe i mineralne 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Tak jak piszecie. Ja też wróciła bym do mleka pierwszego. Tym bardziej jeśli nie chce pić. Może warto poczekać i za jakiś czas najwyżej spróbować jeszcze raz 2 albo po prostu inne mleko numer 2 bo to że 1 mu smakowała nie znaczy że i 2 będzie 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

Jak dziecko lapie jakas choroba czy ida zabki, to czesto nie chce ssac mleka z butelki. Ja wtedy dawalam mleko na spiocha to corka troche pociagnela, a tak.to nadrabialam kaszkami, obiadkami, zupkami. Chociaz sa dzieci co i w tym wieku odrzucaja mleko. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby