Nawigacja:
Od kiedy mozna podawac dziecku chrupki kukurydziane czy biszkopty
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
j.mama
Mama
post napisany:

Mamy od którego miesiąca zaczęłyście podawac swoim dzieciom chrupki kukurydziane lub biszkopty? Jestem ciekawa napiszcie jak to wyglądało u was nie balyscie sie ze sie zakrztusi? Czekam podzielcie sie:)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Podawać można od początku rozszerzania diety. Ja w ogóle nie daje, ponieważ uważam, że nie jest to niezbędne w diecie dziecka, a chce u niego wypracować dobre nawyki żywieniowe. Jako przekąski  dostaje owoce to go bardzo cieszy :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Ja jakoś na początku rozszerzania diety dałam chrupka kukurydzianego na spróbowanie. Oczywiscie pilnowalam jak jadl. Biszkopty trochę później bo bałam się że się nimi zadlawi. Jak dostawał biszkopta to próbował całego od razu do buzi wsadzić. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Szczerze mowiac nie pamietam. Bidajze kolo 7 miesiaca dostala chrupka, pozniej juz byly biszkopty, teraz zje je raz na jakis czas jak ma ochote. Ale bardzo smakuja jej prazynki, je moglaby jesc co chwila. Dziecko chrupkiem sie nie zakrztusi, bo zmiekcza je slina. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
mamaskarbow
Mama
post napisany:

Córce biszkopty dałam dopiero przed drugimi urodzinami. A chrupki kukurydziane koło roczku. Ale ona i tak nie chciała. Moim zdaniem zarówno chrupki jak i biszkopty to jest zbędny zapychacz małego brzuszka. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Mój synek to taki maly glodomorek i bardzo lubi biszkopty czy chrupki kukurydziane. Wiadomo że nie daje mu cały czas ale nie widze nic zlego w tym jak raz na jakiś czas dostanie. Jak bedzie wiekszy to napewno nie bedzie chcial juz ich jesc:-)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

Juz nie pamietam, kiedy to bylo, ale cos kojarze, ze okolo 6 miesiaca zycia. Wczesniej sie balam, ze taki chrupek sie przyklei dziecku do podniebienia. Wiadomo, ze jest miekki i sie rozpusci, ale ja jestem panikara. Jesli chodzi o biszkopty to bylo to duzo pozniej. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Chyba coś koło 7 miesiąca były flipsy biszkopty herbatniki jakoś tak :) mały bardzo lubi. Nie ekwt to słodkie a jako przekąska jest super taki dodatek jako nagroda. My też lubimy słodycze więc dlaczego i dziecko nie miało by dostać takiego flipsa :) nie dostaje tego codziennie w dużych ilościach. Teraz raczej daje małemu owoce bo jest sezon na świeże i pycha truskawki więc póki co flipsy poszły w odstawke :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paaie
Mama
post napisany:

Chrupki kukurydziane teoretycznie można podawać po 6 miesiacu. Ja akurat nie jestem  ich fanem, niezbyt zdrowe a do tego po prostu mocno brudzą,  dziecko, wózek, wszystko sie lepi od nich. Z biszkoptami czekałam do roku, miałam w planach upiec swoje bez cukru, ale jakoś nigdy się nie zabrałam za to😝

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja też około 7 miesiąca zaczęłam podawać dzieciom flipsy kukurydziane i biszkopty. Ale to prawda że małe dziecko bardzo brudzi wszytko takimi chrupkami czy biszkoptami. Oj ile ją razy skrobałam z podłogi flipsy czy biszkopty.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby