Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Paulina
Mama
post napisany:

Mam pytanie ponieważ lekarz stwierdził u mojego synka że ma klatkę piersiową lejkowatą tzw. szewską i tu moje pytanie czy jak takie dziecko będzie chodziło regularnie na basen to czy jest szansa że to wszytko ładnie się wyprostuje? Bo słyszałam takie opinie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Pierwszy raz spotykam sie z czyms takim. Nie mam o tym pojecia i wydaje mi sie, ze powinnas zapytac o to trgo lekarza. On tez powinien ci powiedzieć co trzeba robić zeby ta klatke wyprostowac. Tutaj raczej nikt ci nei pomoze. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Nigdy nie słyszałam o czymś takim więc nie bardzo mogę Ci coś doradzić. W Internecie pisze że jedna z metod leczenia jest pływanie ale najlepiej zapytaj lekarza który to stwierdził co należy robić i czy chodzenie regularne na basen tak jak piszesz coś moze pomoc. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

U mnie w rodzinie dwoje moich kuzynów miało właśnie lejkowatą klatkę piersiową (czyli zapadniętą w miejscu gdzie jest mostek) i właśnie udało im się to wyprostować chodząc na basen. Lekarz dał skierowanie na rehabilitację ale myślę też nad tym basenem. Myślałam że może ktoś słyszał o jego dobroczynnym działaniu na klatę piersiową.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Magda010
Mama
post napisany:

czy sam basen da rade to naprawic? szczerze to watpie ze pomoze. mysle ze najlepiej udac sie do fizjoterapeuty ktory doradzic jeszcze i zaproponuje dodatkowe cwiczenia moze nawet na basenie albo takie domowe 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

Ja pierwszy raz też to słyszę jeżeli lekarz wspomniał o basenie to trzeba próbować może akurat fizjoterapeuta może coś pomoże w takiej sytuacji basen nie zaszkodzi a może pomóc trzeba próbować wszystkiego 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Nigdy czegoś takiego nie słyszałam ale jeśli jest diagnoza i lekarz powiedział, że basen może pomóc to ja bym się nie zastanawiała i chodziła x dzieckiem tyle ile trzeba bo wiadomo zdrowie najważniejsze.. Poszukaj na ten temat informacji i możesz podpytać też innego specjalistę na ten temat 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Spotkalam sie z tym wlasnie niedawno u mojego siostrzenca. On mial zalecenia od lekarza w formie rehabilitacji i wlasnie basenu. Dopiero pierwsze tygodnie za Nim, takze ciezko powiedzieć jeszvze o jakichkolwiek efektach. Ale jesli takie jest zalecenie lekarza, to warto posluchac. :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby