Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Ewela91
Mama
post napisany:

Kiedy wasz Maluszek zaczął chodzić? Nie chodzi mi tylko o samodzielne chodzenie, ale również takie przy meblach lub za ręce. Mój Synek dwa tygodnie temu skończył rok i ani mu się śni chodzić przy czymkolwiek. Dodam że już od bardzo dawna samodzielnie wstaje itp ale po prostu woli przemieszczać się raczkując bo sobie dojdzie tam gdzie sam chce:) Nie martwię się tym, że jeszcze nie próbuje chodzić(troszkę tupta wzdłuż stołu), bo ma na to czas, ale te ciągłe pytania rodziny, znajomych, a nawet sąsiadów czy już chodzi i zdziwienie, że jeszcze nie już zaczyna mnie irytować:/

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

Znalazłam już podobny temat ale mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi:) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Wszystko zalezy od dziecka. Kazde dziecko jest inne, a rozwoj jest to indywidualna sprawa. Moja coreczka ma 6 miesięcy, wiec jeszcze nie jestesmy na tym etapie. Ale np mama mi mowila, ze ja miałam 9 miesięcy to już chodzilam bardzo sprawnie, a mpja siostra miala rok i dopiero zaczęła pierwsze kroki stawiac.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Dżastina
Blogerka
post napisany:

Kochana każde dziecko jest inne, jedne wcześniej zaczynają chodzić drugie później ;-)Moja córcia zaczęła jak miała 11 miesięcy a córcia znajomej jak miała 13 miesięcy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
mama Leona
Mama
post napisany:

Moj syn ma 10 miesięcy i jest na etapie wstawania. Myślę, ze nie ma sie co fiksowac, ze dziecko musi juz chodzic i się tym zamartwiac. Zawsze jezeli cos nas niepokoi warto poradzic się lekarza, tutaj jednak bym się wstrzymala. Kokezanki dziecko dlugo wstawalo, a zaczelo chodzic gdgdy mialo 15 miesiecy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina88
Mama
post napisany:

Warto się poradzić lekarza bo każde dziecko jest inne

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało