Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
esia89
Mama
post napisany:

cięzko mi sie w temacie ywpowiedzie cmma dopiero jedno dzieciątko ale  skoro ma sie dzieci w podobnym wieku to doskonałym omysłem jest zrobić dostawke czy kupic rok po roku bo zawsze to zaoszczedzi czasu a również miejsca

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Emilia Wakulińska szczerze mówiąc to zależy od dziecka. Widziałam dzieci które miały cztery lata i dalej lubiły jeździć spacerówką i nawet w niej spały. Więc ciężko mi powiedzieć myślę że to zależy od dziecka czy obecnie córeczka lubi jeździć w wózku? Bo jeśli tak to jest możliwe że w wieku 3 lat też będzie chciała.

0 0
zgłoś post
do moderacji
e.gie
Mama
post napisany:

Moja starsza córka jest bardzo energiczna i ruchliwa. Najpierw idzie ładnie grzecznie za rączkę A po jakimś czasie jej się nudzi i chce biegać. A nie widzi mi się ganianie jej z gondolą. Pracujemy nad dyscypliną, a w ostateczności pomaga nam plecak SkipHop że smyczą. Może nie wygląda to fajnie, ale bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!!!

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja kiedyś widziałam taką smycz z szelkami dla dziecka ale nie wiem jak dokładnie wygląda taki plecak Skiphop muszę poszukać w internecie. No cóż najważniejsze bezpieczeństwo a gdy dziecko jest ruchliwe to nie usiedzi w dostawce wiem coś o tym.

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Ciężko mi na ten temat się wypowiedzieć, ponieważ jeszcze nie mam dwójki dzieci i narazie nie potrzebuję dostawki do wózka.Ale moja sąsiadka ma i sobie chwali,że może na spokojnie wziąść dwójkę dzieci, ale ona ma z siedziskiem i uważam ,że taka jest lepsza.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Widzialam wlasnie ostatnio taka spacerowkr z dostawka. Pod spodem, byl taki material. Wygladalo to jak te koszyki na zakupy co sa pod wozkiem. Niby fajne praktyczne, ale jak dla mnie troche dziwne i sama bym sie na to nie zdecydowala.. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Póki co mam jedno dziecko więc ciężko mi cokolwiek doradzić w tym temacie. W sumie nigdy nie slyszalam jak te dostawki w praktyce się sprawdzają. Moja siostra ma dzieci z różnica 2 lata i 2 miesiące. Jak chodzi na spacery to mniejszy jest w wózku a ten starszy jedzie obok na rowerku biegowym. Może to jest jakieś rozwiazanie tylko zależy gdzie spacerujesz bo jak jest duży ruch to moim zdaniem troche strach.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Dokładnie ja też się zastanawiam nad taką dostawka do wózka bo jak pójdę na spacer z córką to mój maluch aż tyle nie da rady iść a wózka nie ma sensu kupywac bo on też nie usiedzi. Muszę z mężem pogadać nad jakimś dobrym rozwiązaniem 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Andzia508312
Technik farmaceutyczny
post napisany:

Mam dwie córki. Trzy lata różnicy między nimi jest i też długo rozważałam zakup dostawki do wózka. W końcu zakupiłam dostawke buggy board co prawda piszę że uniwersalna ale do wózka typu espiro magic niestety nie pasuje. Przy typowym wózku spacerowym takim gondola plus spacerówka mi pasowało i rewelacja. Bardzo deska ułatwiła mi spacery więc jak ktoś sie waha to polecam super sprawa

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwona94
Mama
post napisany:

Hej mamusia, ja przychodzę tutaj z trochę innym pytaniem. Myślicie, że nosidełko dla 6 miesięcznego dziecka to dobry pomysł? Byłoby to nosidełko na prezent, ale nie jestem pewna czy to jeszcze nie za wcześnie na takie produkty. Chodzi mi mniej więcej o taki rodzaj nosidełka https://doux-doux.pl/pl/nosidlo-ergonomiczne-dla-dziecka-9. Zechciałby mi ktoś pomóc? Będę bardzo wdzięczna. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Baby