Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
e.gie
Mama
post napisany:

Witam, zastanawiam się nad kupnem dostawki do wózka. Mam dwie córeczki jedną 2 lata i 7 miesięcy, druga zad 7 tygodni. Spacery w 3 bez angażowania kolejnej dorosłej osoby są dość ciężkie;) macie takie dostawki, polecacie, jak tak to jakie? Z siedziskiem bez? Jak się prowadzi nie przeszkadzają?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja nie miałam takiej dostawki bo różnica między moimi dziećmi jest duża. Ale widziałam taką dostawkę i moja koleżanka też ją miała i wyglądało to naprawdę dobrze a koleżanka mówiła że dobrze się prowadzi. Ale ona miała taką z siedziskiem i mi się wydaje że taka jest lepsza.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Ciezko mi cokolwiek powiedziec na ten temat bo ja nie mam dwójki dzieci wiec dostawka nie jest mi potrzebna, ale kiedys widzialam jak dziewczyna wiozla w wozku male dziecko, a bodajze z tylu bylo takie siedzisko. Cos ala siodelko od roweru. Dziwnie to wygladalo. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Tak szczerze mówiąc to jak by to nie wyglądało dla innych to gdybym miała małą różnice między dziećmi pewnie bym skorzystała z czegoś takiego. Kiedyś widziałam też taki wózek gdzie z przodu była spacerówkę a z tyłu za nim głęboki wózek. Umieszczone tak jeden za drugim też fajna opcja.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewunia
Mama
post napisany:

U nas dopiero 2 dziecko pojawi się w październiku a córka ma już obecnie 3 lata więc będzie za duża na taką dostawke do wózka ale jak bym miała mała różnice wieku między dziećmi to napewno bym ją kupiła 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama
Mama
post napisany:

Dostawka jest fajnym pomysłem .Ma się dwójkę dzieci przy sobie.A tak ,to ciężko by było się poruszać gdziekolwiek.Sprawdzi się gdy dzieci są wiekowo zbliżone.Kupilabym,ale jedno dziecko jest już za duże.

0 0
zgłoś post
do moderacji
e.gie
Mama
post napisany:

Starsza córka już nie chciała jeździć we wózku jak skończyła 2 lata. Ile to ja się natrudziłam, żeby ja wsadzić i iść szybko na zakupy. A teraz gdy widzi swoją mała siostrę we wózku to do swojego aż sama się pcha :)Stąd właśnie pomysł dostawki, jednak nie wiem jaka wybrać.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewunia
Mama
post napisany:

Myślę że jak piszesz w google Google to teraz na Ceneo bardzo dużo ludzi wystawia opinie o produkcie jak tak często kupuję że sprawdzam najpierw opinie ludzi napewno też są opinie o dostawcę do wózka z cenami 

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaAntka1990
Mama
post napisany:

Dla mnie dostawka to był koszmar. Ciężko , niewygodnie. Nie wspomnę o wchodzeniu na stopnie, chociażby na chodniku. Któregoś dnia po spacerze byłam tak zmęczona ,że zdecydowałam kupic podwójny wózek. Było to świetne rozwiązanie. Mogłam z dwójką spokojnie robić zakupy, chodzić na dłuższe spacery ... Spali kiedy mieli ochotę. Naprawdę polecam zainwestować w podwójny wózek

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

Sa fajne podwojne wozki, tylko nie wiem czy jak corka bedzie juz miec 3 latka jest sens go kupowac. Takie dziecko juz  samo ladnie pokonuje dluzsze trasy. Moze ta dostawka rzeczywiscie bedzie lepsza, tylko ze corka bedzie musiala na niej stac.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Baby