Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Moje dziecko jak się urodziło to nie miało zębów.Ale też słyszałam, że w takim przypadku trzeba zęba wyrwać. Ale najlepiej skonsultować to z lekarzem lub stomatologiem.Napewno coś doradza w takiej sytuacji

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Ja slyszalam o takich przypadkach, sama sie balam o to, bo nasluchalam sie jak bardzo moga dzieciaczki dac piersiakom popalić. :D Aczkolwiek u nas pierwsze zabki pojawily sie w 6 miesiacu i byli lepiej niz mi nagadali. :D

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Ja to pierwszy raz słyszę, że trzeba wyrywać. Oprzypadkach, że maluszki urodziły się już z ząbkami słyszałam ale nikt nie mówił tam o tym, że należy je wyrywać ! Ja bym nie wyrywała bo dlaczego? Niech ktoś napisze dlaczego tak się uważa bo tu tylko, że trzeba :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Ooo ja słyszałam właśnie ze gdy jest już taka sytuacja, że dziecko rodzi się z zabiłem to. Lekarze każą go wyrwać. Ale możliwe bardzo, że to stare zalecenia i mogą być już aktualne, że się nie wyrywa 🤔 bardzo jestem ciekawa jak to teraz wygląda 

0 0
zgłoś post
do moderacji
elakotela
Mama
post napisany:

zęby należy leczyć ale jedynie pod względem specjalistów, niektorzy wrecz maja idealne podejscie do leczenia zebow dzieci jak np https://tes-dent.pl/

0 0
zgłoś post
do moderacji
elakotela
Mama
post napisany:

Byłam ostatnio u super specjalisty https://stomatologiaduda.pl/ z moim dzieckiem i super się zajął powstającą próchnicą. Polecam Wam bardzo bo naprawde zna sie na rzeczy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Baby