Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Ewcia1858
Mama
post napisany:

Co sądzicie na temat kolczyków u małych dziewczynek? Kiedy jest ten najlepszy czas na przebicie przed roczkiem czy po ?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ecomama
Mama
post napisany:

Ja miałam przed roczkiem przebite. Zapytaj w salonie jakie mają doświadczenia. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewcia1858
Mama
post napisany:

A dziecko nie próbowało zerwać kolczyków? 

Boję się bo moje łapie, już łańcuszek mi zerwała a teraz się bierze za kolczyki 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Gosiaczek
Mama
post napisany:

Ja mojej córce przekłuje uszy dopiero jak sama bedzie tego chciała, tak bała bym sie czy nie zerwie ich albo zahaczy o cos 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

Córka nie ma kolczyków bo braliśmy się że może zerwać kolczyk i coś sobie zrobić. Stwierdziliśmy z narzeczonym że jak będzie świadoma że chce chodzić w kolczyka h to jej przebijemy

2 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja nie chciałam przebijać córce uszu bo była bardzo aktywnym dzieckiem i bałam się że zrobi sobie krzywdę. Teraz gdy ma 7 lat już zaczyna się pytać o kolczyki i jeśli będzie chciała to pójdziemy przebić uszy :-) Moja szwagierka natomiast ma 3 córki i wszystkie mają przebite uszy jak były malutkie 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Nie jestem za przebijaniem małemu dziecku uszu. Jest to niebezpieczne, może zahaczyć, zerwać, wziąć do buzi. Jeśli dziecko będzie w wieku że samo zdecyduje, ze chciało by mieć coś w uszkach to wówczas tak.

2 0
zgłoś post
do moderacji
mloda mama
Mama
post napisany:

Ja bym się nie zdecydowala na przebicie uszu malemu dziecku. Najwcześniej w wieku szkolnym. 

3 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Co sadze? Ze to niepotrzebne. Kolczyki przekluwa sie u piercera igla, nie u kosmetyczki pistoletem, ktory nie dosc, ze jest wielokrotnego uzytku, to nie jest w 100% wysterylizowany i mozna sie czyms zarazic. Do tego rozrywa tkanki uszne. W salonach piercingu, nie przekluja uszu jesli dziecko ma mniej niz 7 lat. U kosmetyczki owszem, dlatego wiekszosc tam chodzi.

Moja corka sama zdecyduje czy chce miec kolczyki. Ja tez moglam zdecydowac sama wiec nie wyobrazam sobie podejmowac decyzji za moje dziecko 

2 0
zgłoś post
do moderacji
<3
Mama
post napisany:

Dopiero jak będzie świadoma tego że będzie chciała. Dla malucha do niczego one nie są potrzebę.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby