Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Sandra1987
Mama
post napisany:

Czy u Waszych dzieci też stwierdzono alergię na bmk? Jakie produkty odstawilyscie, czy tylko te zawierające bmk, czy również jaja i ryby? Po jakim czasie nastąpiła poprawa. Jak długo trwała dieta eliminacyjna??

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie stwierdzono. Jak sama nazwa wskazuje jest to alergia na białko mleka krowiego więc nie ma potrzeb odstawić jaj czy ryb. Tylko i wyłącznie produkty które zawierają białko krowie. Niestety poprawa może nastąpić dopiero po kilku tygodniach więc trzeba być cierpliwym. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

U nas nie było problemu z alergią na białko mleka krowiego. Ale trzeba uważać na produkty i dokładnie czytać etykiety ponieważ niektóre produkty mają w sobie białko mleka krowiego a człowiek nawet by nie pomyślał że w czymś takim może to się znajdować.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kgorska
Mama
post napisany:

Moje dziecko na szczęście nie ma narazie stwierdzonych żadnych alergii pokarmowych. Na twoim miejscu ryb i jajek bym nie odstawiala, bo w nich nie ma białka mleka krowiego. Chyba, że te produkty też będą go uczulaly, wtedy sama stwierdzisz, że jednak trzeba je z diety wyeliminować:) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Na szczęście u synka nie stwierdzono alergii na białko mleka krowiego. Musisz odstawić te produkty, które zawierają bmk. Ja na twoim miejscu nie odstawialabym jaj i ryb tak jak dziewczyny piszą. Napewno trzeba będzie trochę poczekać na poprawę. Myślę że to nie jest tak z dnia na dzień. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Magda010
Mama
post napisany:

kazde dziecko inne wiec i czas bedzie u kazdego innny. u jednych juz po miesiacu bedzie lepiej u innych i po wiekszej ilosci bedzie ledwo widoncz poprawa. nie ma okreslonego czasu w jakim dziecko poczuje sie lepiej

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

U nas co prawda alergii nie ma na nic całe szczęście ale u CB nie ma potrzeby odstawić jaj czy ryb a wręcz przeciwnie bo jakiś nabiał musi też dziecko jeść więc nie ma co wszystkiego teraz wyrzucać. Myślę że lekarz mówił Ci na czym polega dana alergia i jak masz postępować 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Mleczko ochronne SPF 50