Nawigacja:
Co warto kupić, gdy ma się dziecko? (przydatne i zbędne rzeczy)
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Marysia
Mama
post napisany:

Przydatne u nas to podgrzewacz do butelek. A zbędne to taki wkład do wannienki dla noworodków.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Jeśli chodzi o dziecko to przydatny jest katarek do odkurzacza. Nam w ogóle nie przydały się łapki niedrapki.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Także nie przydały mi się rękawiczki niedrapki i wkładka niemowlęca do wanienki, przydał mi się bardzo leżaczek bujaczek i poduszka do karmienia  

0 0
zgłoś post
do moderacji
<3
Mama
post napisany:

U nas nieprzydatne niedrapki. Przydatne katarek. Inhalator niezbędny podczas kataru.I jeszcze przewijak. Choć na początku mieliśmy nie kupować.ale okazał się jednym z tych trafionych zakupów.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Inhalator również zdecydowanie potrzebny już wiele razy z niego korzystałam podczas przeziębienia dzieci.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Graszka21
Mama
post napisany:

Przewijak miałam obawy przed zakupem ale położna mnie na mowila i powiem szczerze świetna sprawa dla nas wszystkich.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Warto kupić rożek, laktator, pozytywke do łóżeczka.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Dla mnie zbedny jest przewijak, podgrzewacz. A niezbedne to wiadomo. Grucha albo katarek, waciki, gaziki, witaminki itd

1 0
zgłoś post
do moderacji
K
Mama
post napisany:

Laktator elektryczny, niania , inhalator 

1 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

duzo  wymieniac zalezy co kazdy w danej chwili potrzebuje. Dla mnie zbedy okazl sie podgrzewacz i taka podkladka gabkowa do kapieli. A niezbedne to ciuszki tego jest zawsze potrzebne. a takze u nas sie sprawdzil katarek inhalator poduszka rogal przewijak.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające