Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Anulek
Mama
post napisany:

Drogie mamy, co kupuje chrzestna? Ile wypada dać na prezent bądź co?

1 0
zgłoś post
do moderacji
MamaITata
Mama
post napisany:

Mysle, ze to zalezy od tego na ile jest kogos stac. Co region to tez inne zwyczaje. Jesli widujemy sie czesto i dajemy za kazdym razem jakis prezent czy pieniadze to tez powinno sie brac pod uwage. Mozna kupic pamiatke np medalik z grawerem "na pamiatke Chrztu Swietego, Chrzestna...". Co do pieniedzy to naprawde bardzo indywidualna sprawa. Ja mysle ze 300-500zl

1 0
zgłoś post
do moderacji
Ula
Mama
post napisany:

Ja też uwazam że od 300-500 zł. Najlepiej pieniądze lub kartę podarunkowa tak aby rodzic mógł wybrać fajny prezent. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Super mama
Mama
post napisany:

Nasz Chrzestna się mnie poprostu zapytała czy ma cos kupic np cos ze złota czy dac pieniądze, ja powiedziałam jak uważasz nie nażucam nic nikomu. Ale w ostatecznosci  dała 500 zł

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaLiwki
Mama
post napisany:

Zależy na ile Cię stać, jak możesz dac 500 zł to daj tyle a jak 100 czy 200 to też będzie okej. Moja mała od chrzesnej dostała prezenty zamiast pieniążków. Był to złoty łańcuszek z aniołkiem, pchacz oraz książka z dedykacją.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Ada1206
Mama
post napisany:

Wedlug mnie to matka chrzestna nie jest od tego aby dawac pieniądze czy prezenty ale wiado z pusta reka nie wypada isc wiec wydaje mi sie ze najlepszą opcją jest moze coś ze zlota lub cos co sie przyda rodzicom dla maluszka np. lezaczek bujaczek czy hustawka

0 0
zgłoś post
do moderacji
mama Leona
Mama
post napisany:

O pieniazkach nie bede pisac. Fajnym prezentem sa na przykład sztucce z imieniem dziecka, czy inne personalizowane rzeczy

1 0
zgłoś post
do moderacji
Silver
Mama
post napisany:

Tutaj nie ma konkretnej kwoty ile kto ma dać. Na tyle cię stać to kupisz coś za tyle lub dasz pieniądze. Jednak uważam że jako chrzestna lepiej byłoby coś kupić na pamiątkę, aby dziecko miało coś z tej okazji. Moja córka dostała od chrzestnej złotą bransoletke z jej imieniem, nazwiskiem i datą narodzin. 

3 0
zgłoś post
do moderacji
O
Mama
post napisany:

Tak naprawdę to kwota jaką daje się na chrzest jest sprawą indywidualną każdego i zależy od jego kondycji finansowej :-)

2 0
zgłoś post
do moderacji
Edyta0510
Mama
post napisany:

Przeważnie 300 500 i jakaś pamiątka chrztu

2 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało