Nawigacja:
Jakie deserki i obiadki lubią Wasze dzieci?
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Marta09111
Mama
post napisany:

Na początku zabawy z jedzeniem to uwielbial jabłko z burakiem brokul marchewke sama bez niczego dyni nie zjadl a jak juz zaczęłam dawac laczone smaki to wogóle juz nic nie ruszyl zadnych obiadkow ze sloiczka ani moich nic nie dotkną i tak mu zostalo do dzis 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Mój syn je wszystko co mu dam. Rzadko się zdarzy, że czegoś nie chce. Ale wtedy go nie zmuszam, w końcu też ma prawo do tego, żeby mu coś nie smakowało 😊 kupujemy bobovita, gerber i czasami babydream - babydream tylko niektóre smaki  

0 0
zgłoś post
do moderacji
Patrycja Peplińska
Mama
post napisany:

U nas wygląda tak że nasza córeczka jest wszystko. A najbardziej smakują jej moje obiadki które razem jemy z rodziną wspólnie zawsze staram się robić taki obiad wspólny który razem wszyscy mogą go zjeść 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

U mnie syn bardzo uwielbiał też te deserki gotowe w sloiczkach ale ja wolałam żeby jadł moje jedzonko bo wiedziałam co i ile dodaje. Wiadomo, że czasami jak gdzieś jechaliśmy to kupiłam mu słoiczek to zajadała super 👌 ale moje jedzonko też normalnie jadł 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Juliankowy_swiat a czy zauważyłaś że te deserki z Gerbera są jakby bardziej kwaśne niż te z Bobovity mimo że kupowałam ten sam smak? Nie wiem czy to tylko mi się tak wydaje czy naprawdę tak jest.                     

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

U nas nie bylo w zasadzie roznicy. Mala na początku miala podawane warzywka, ktore gotowalam sama ze swojego ogrodeczka, pozniej gdy nie bylo sezonu podawalam rowniez obiadki w sloiczkach, ktore tez Jej smakowalyz ale to kwestia indywidualna u dzieci :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
magsula
Mama
post napisany:

Moja najmłodsza pociecha zaczyna mieć rozszerzaną dietę, zaczęłam od słoiczków hipp bio, mają takie małe pojemności w sam raz na początek gdy dzieci raczej próbują niż jedzą, potem już przeszłam na większe pojemności. Lubię produkty ekologiczne dla dzieci, wiem, że maja bardziej wyśrubowane normy produkcji.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby