Nawigacja:
Jakie deserki i obiadki lubią Wasze dzieci?
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
RoksanaWojtas
Mama
post napisany:

Starsza córka (15l) pluła obiadami że słoiczka za to deserki podbiera nawet teraz młodszej siostrze. Mała na szczęście nie wybrzydza je i te że słoiczka i gotowane. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ecomama
Mama
post napisany:

Mój kocha jeść wszystko. Uwielbia gotowe moje przetwory musy i kompoty. Daje mu też czasem słoiczki jak nie mam nic dla niego na obiad. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
<3
Mama
post napisany:

My zaczęliśmy od gotowanych i do tej pory mała zjadła chyba tylko 2 słoiczki więc nie ma zbyt dużego porównania.Ja cieszę się że mała zjada to co jej ugotuje. Mam nadzieję że jej tak zostanie.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

Deserki daje tylko ze słoiczka. Albo surowe owoce. A obiadki oczywiście ja gotuje.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

Ja na początku zdawałam słoiczki, po 2tygodniach zaczęłam gotować małemu, potem znowu wróciliśmy do słoiczków na krótko i teraz już mały je moje gotowane jedzonko... także nie wolno się poddawać i proponować swoje gotowane jedzenie w końcu wtedy wiadomo co dziecko je.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Moja tez woli sloiczki. Ale to dlatego, ze w nich jest trochę soli i cukru. A ja jak gotuje to nie dodaje nic..

2 0
zgłoś post
do moderacji
Patrycja i Miki
Mama
post napisany:

Mój synek nie lubiał obiadów w sloiczkach pluł nimi wolał gdy ja mu gotowałam. Chociaż bardzo lubiłał deserki że sloiczkow i te z tubek

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Ja gotowałam to synek nie chciał jeść lepiej smakowaly sloiczki , nastepnemu smakowało tylko moje jedzenie zobaczymy teraz przy 3 synku

5 0
zgłoś post
do moderacji
Maggi
Mama
post napisany:

Do 11 m-ca jadł głównie ze słoiczka, a teraz tylko chcę gotowane, domowe jedzonko

0 0
zgłoś post
do moderacji
Miskowa
Mama
post napisany:

Ja nie jestem za słoiczkami, ale nikogo nie krytykuję.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby