Nawigacja:
Jakie deserki i obiadki lubią Wasze dzieci?
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Super mama
Mama
post napisany:

Mój syn woli deserki i obiadki w słoiczkach, gotowane przeze mnie mu nie smakują. Jak wygląda to u Was Mamusie??

2 0
zgłoś post
do moderacji
Ula
Mama
post napisany:

Mój moje gotowana. Na sloiczki płacze. Ale lubi tubki z owocami i jogurtem. Oraz zje gotowe kaszki ale bez entuzjazmu. Na moim mleku bardziej mu smakują. 

7 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

U nas było zupełnie inaczej ponieważ synek lubił ugotowane przeze mnie zupki a te ze słoiczka mu nie smakowały ale za to wręcz uwielbiał deserki owocowe oraz owoce z jogurtem czy też twarożkiem

3 0
zgłoś post
do moderacji
MamaLiwki
Mama
post napisany:

Moja córeczka też na początku wolała słoiczki. Trwało to do 11 miesiąca. Z dnia na dzień praktycznie zmieniła upodobania. Teraz ma 16 miesięcy i je wszystko to co my. Czasem zdarzy mi się jej dac słoik albo gotowe danie z hippa jak naprawdę nie mam czasu kompletnie nic ugotować ale całego nie zjada .

4 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

Moja córeczka też na początku jadła tylko sloiczki  Ale z czasem jadła to co robilam. 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Silver
Mama
post napisany:

U nas zdecydowanie dania i desery gotowane przeze mnie. Może spróbuj dziecku dać coś do rąk aby spróbowalo to chetniej zje. 

4 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Teraz lubi już i że słoiczka i gotowane. Wcześniej tylko ze słoiczka ale wydaje mi się że na początku nie pasowała mu konsystencja obiadów ugotowanych przeze mnie 

0 0
zgłoś post
do moderacji
zancia123
Mama
post napisany:

Moja córcia nie zje nic ze słoiczków, bardzo lubi jeść nasze własne gotowane jedzenie :) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Tak szczerze to mimo że synek ma prawie dwa lata to z chęcią jeszcze by zjadł deserek owocowy ze słoiczka

1 0
zgłoś post
do moderacji
klima
Mama
post napisany:

My planujemy rozszerzanie diety i właśnie się zastanawiam od czego zacząć? słoiczki czy gotowanie..

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby